منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • InMotion Hosting سرورهای اختصاصی را با برنامه ها و ارتقاءهای جدید گسترش می دهد

InMotion Hosting سرورهای اختصاصی را با برنامه ها و ارتقاءهای جدید گسترش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
InMotion Hosting سرورهای اختصاصی را با برنامه ها و ارتقاءهای جدید گسترش می دهد

InMotion Hosting سرورهای اختصاصی را با برنامه ها و ارتقاءهای جدید گسترش می دهد

میزبانی InMotion تصویر قهرمان خود را با سرورهای اختصاصی گسترش می دهد

میزبانی InMotion از ارائه دو برنامه سرور اختصاصی جدید و ارتقاء سخت افزاری به خط سرورهای اختصاصی ما هیجان زده است. مشتریان میزبان اختصاصی اکنون می توانند از بین دو طرح جدید یکی را انتخاب کنند: Aspire و CC-3000.

“ما برای پرده برداری از برنامه های Aspire و CC-3000 و همچنین ارتقاء سرورهای متعدد برای مشتریان میزبان اختصاصی جدید خود هیجان زده هستیم. با بالا بردن سطح بالاتر از استاندارد صنعت، ما در تلاش هستیم تا بدون توجه به اندازه کسب و کار یا الزامات فنی، عملکرد بهتری را با ارزش بیشتر به مشتریان خود ارائه دهیم.

– اریک سوروکا
مدیر فناوری اطلاعات و عملیات مرکز داده در InMotion Hosting

برنامه های سرور اختصاصی جدید

طرح Aspire برای افرادی که تازه وارد میزبانی اختصاصی شده اند یا به دنبال ارتقای میزبانی وب خود هستند عالی است. این طرح شامل 16 گیگابایت رم DDR3 و پهنای باند 10 ترابایت در ماه است تا حتی از سنگین ترین وب سایت ها نیز پشتیبانی کند. همچنین هزینه آن کمتر از 100 دلار در ماه است که آن را مقرون به صرفه ترین سرور اختصاصی ما می کند.

به همین ترتیب، CC-3000 قدرتمندترین برنامه میزبانی اختصاصی شرکت ما است. این سرورها دارای 512 گیگابایت رم DDR4، 32 هسته / 64 رشته و حداکثر 10 گیگابیت بر ثانیه پهنای باند نامحدود هستند. طرح CC-3000 برای مشتریانی ایده آل است که به یک سرور بادوام نیاز دارند که بتواند تمام نیازهای کسب و کارشان را مدیریت کند.

آرزو می کنمCC-3000
حافظه (GB)رم 16 گیگابایتی DDR3512 گیگابایت رم DDR4
ذخیره سازی (TB)1 ترابایت SSD2 × 3.2 ترابایت NVMe SSD
نرم افزار RAID-1 گنجانده شده است
پردازندهIntel® Xeon® E3-1246 v3Dual Xeon® Silver 4314
هسته ها432
موضوعات864
پهنای باند ماهانه10 ترابایتتا 10 گیگابیت در ثانیه بدون اندازه گیری
آدرس های IP اختصاصی130
ذخیره سازی پشتیبان رایگان10 گیگابایت1 ترابایت
مجوزهای سی پنل10 شامل100 شامل
مشخصات برنامه های سرور اختصاصی جدید InMotion Hosting

همراه با برنامه های جدید، میزبانی InMotion در حال گسترش فناوری سرور اختصاصی خود در سراسر صفحه است. این ارتقاها شامل فضای ذخیره سازی SSD بیشتر، افزایش ذخیره سازی پشتیبان و پهنای باند غیرمجاز است.

مشتریان در هر سطحی هر آنچه را که برای ساختن وب سایت های قوی تر و سریع تر و مدیریت پروژه های متعدد نیاز دارند، خواهند داشت.

“با سرعت و منابع اضافی ارائه شده از طریق این ارتقاء سرور، مشتریان هر آنچه را که برای میزبانی ایمن و قابل اعتماد وب سایت ها و برنامه های خود با ما نیاز دارند، خواهند داشت. مشتریان ما چه Aspire، CC-3000 یا چیزی در این بین را انتخاب کنند، بهترین تجربه میزبانی و پشتیبانی مشتری را که از میزبانی InMotion انتظار داشتند، دریافت خواهند کرد.

– اریک سوروکا

در InMotion Hosting، ما متعهد هستیم که برای بهترین فناوری میزبانی ارزش بهتری به مشتریان بدهیم. به همین دلیل است که ما پلن های Aspire و CC-3000 را همراه با ارتقاء فناوری جامع برای تمامی برنامه های سرور اختصاصی معرفی کرده ایم.

این به روز رسانی ها بخشی از استراتژی شرکت ما برای نوآوری و ارائه تجربه بهینه به مشتریان به هر قیمتی است.


برای اطلاعات بیشتر، به بیانیه مطبوعاتی ما در تاریخ 11 ژانویه 2023 مراجعه کنید.