InMotion Hosting ارتقاء جدیدی را برای برنامه نمایندگی فروش خود راه اندازی کرده است

InMotion Hosting ارتقاء جدیدی را برای برنامه نمایندگی فروش خود راه اندازی کرده است

برنامه فروشنده میزبانی InMotion در حال ارتقاء است که ایجاد و رشد کسب و کار میزبانی شما را به عنوان یک فروشنده آسان تر می کند. در این وبلاگ، ما به برخی از ویژگی های جدیدی که برنامه نمایندگی فروش InMotion Hosting ارائه می دهد، می پردازیم.

اما ابتدا بیایید مطمئن شویم که توزیع کننده چیست.

موضوعات شامل

توزیع کننده چیست؟

یک توزیع کننده می تواند یک صاحب کسب و کار کوچک، کارآفرین یا مترجم آزاد باشد که خدمات یا کالاهایی را برای فروش مجدد خریداری می کند.

بنابراین، تحت برنامه نمایندگی InMotion Hosting، میزبانی نمایندگی فروش به مشاغل کوچک اجازه می دهد تا خدمات میزبانی وب سایت را با نام تجاری خود به فروش برسانند. به همین ترتیب، فریلنسرهای دیجیتال می توانند تجارت بازاریابی خود را با ترکیب میزبانی وب با طراحی، توسعه و خدمات مشاوره وب سایت خود ارتقا دهند.

در همین حال، میزبانی InMotion تمام وظایف بک‌اند مدیریت و نگهداری سرورها، سخت‌افزار و نرم‌افزار شما را انجام می‌دهد، در حالی که می‌توانید روی کسب‌وکار خود تمرکز کنید.

در اینجا نحوه بهبود برنامه فروشنده میزبانی InMotion برای رفع نیازهای صاحبان مشاغل کوچک و فریلنسرهای دیجیتالی آمده است.

بهترین هاست نمایندگی فروش

برای ارائه بهترین برنامه میزبانی برای فروشندگان، مستقیماً به سراغ منبع رفتیم: مشتریان خود. ما از مشتریان فروشنده خود نظرسنجی کردیم تا دریابیم چگونه می توانیم برنامه فروش فعلی خود را بهبود بخشیم.

فهمیدیم که پنج ویژگی مهم محصولات نمایندگی فروش برای کاربران نمایندگی هاست InMotion عبارتند از

  1. پشتیبانی فنی 24/7 – نمایندگی های پشتیبانی مستقر در ایالات متحده میزبانی InMotion 280 ساعت آموزش را صرف ارائه بهترین پشتیبانی فنی و تجربه مشتری 24/7/365 می کنند.
  2. cPanel & WHM – یک کنترل پنل مرکزی با استفاده آسان که به شما کمک می کند وب سایت های خود را مدیریت کنید.
  3. عملکرد سایت.
  4. راحتی در استفاده.
  5. ظرفیت ذخیره سازی SSD

علاوه بر این، مهمترین ویژگی هایی که توزیع کنندگان به دنبال آن هستند عبارتند از

  1. بهبود عملکرد سرور
  2. ویژگی های امنیتی بیشتر
  3. پشتیبانی بازاریابی بهتر

تفاوت هاست InMotion

بر این اساس، در اینجا چیزهای جدیدی در برنامه نمایندگی فروش InMotion Hosting آمده است:

افزایش حافظه SSD ما در حال افزایش محدودیت های ذخیره سازی SSD در همه طرح های میزبانی نمایندگی فروش هستیم. ارتقاء به شما فضای ذخیره سازی SSD بیشتری می دهد و در عین حال عملکرد و سرعت سایت را بهبود می بخشد.

ابزار بازاریابی. ابزارهای بازاریابی InMotion Hosting به شما کمک می کند تا بیشترین بهره را از میزبانی نمایندگی فروش ببرید. به ویژه، ابزارهای مدیریت مشتری ما به شما این امکان را می دهد که مشتریان خود را بهتر مدیریت کنید، در حالی که سازنده وب سایت ما ایجاد وب سایت های مشتری را آسان می کند.

بسته امنیتی علاوه بر حفاظت SSL و بدافزار رایگان، مجموعه امنیتی ما به شما امکان دسترسی به پشتیبان‌گیری خودکار را می‌دهد. این باعث صرفه جویی در وقت شما و کاهش بیشتر ریسک عملیاتی می شود.

مقایسه برنامه های فروشندگان

ما همچنین ویژگی‌هایی را ارائه می‌دهیم که سایر گزینه‌ها فاقد آن هستند، از جمله 90 روز ضمانت بازگشت وجه و تیمی از کارشناسان میزبانی فروش.

ما به بهبود محصولات میزبانی InMotion اعتقاد داریم تا همچنان مشتریان خود را با خدمات و تجربیات استثنایی خوشحال کنیم.

در اینجا نحوه مقایسه میزبانی InMotion آمده است:

با ابزارهایی مانند سازنده وب سایت با استفاده آسان ما، برنامه فروشندگان ما نه تنها می تواند به شما در ایجاد کسب و کار فروشنده خود کمک کند، بلکه به رشد آن نیز کمک می کند.

برای مقایسه کامل ویژگی‌های میزبانی نمایندگی فروش ما، حتماً برنامه‌های میزبانی نمایندگی فروش ما را بررسی کنید.