8 وب سایت شگفت انگیز با تجربه | وبلاگ اینترنتی قلب - تمرکز بر تمام جنبه های وب

8 وب سایت شگفت انگیز با تجربه | وبلاگ اینترنتی قلب – تمرکز بر تمام جنبه های وب

وب سایت ها در حال پیشرفت هستند. به طور فزاینده‌ای از طراحان وب خواسته می‌شود تا قوانین UX را پاره کنند و سایت‌هایی را توسعه دهند که به روش‌های تعاملی و جذاب جدید لذت، مسحور و آموزش می‌دهند.

این وب‌سایت‌های با تجربه دیدار و سفر را ارائه می‌کنند و تأثیری جدید و خاطره‌انگیز بر بازدیدکنندگان می‌گذارند.

در این وبلاگ، مجموعه‌ای از بهترین سایت‌های تجربه را در حال حاضر گردآوری کرده‌ایم.

وب سایت مجرب چیست؟

وب‌سایت‌های آزمایشی سایت‌هایی هستند که بیش از معاملاتی هستند. آنها ویژگی های ناوبری معمولی مانند منوها و صفحات اصلی را شامل نمی شوند. درعوض، بازدیدکنندگان باید با اسکرول کردن، نگه داشتن، استفاده از کلیدهای جهت دار روی صفحه کلید خود و از طریق استفاده از آواتارها، سایت ها را کاوش کنند.

سایت های آزمایشی بیش از محتوای استاندارد متن، عکس و ویدیوی موجود در سایت های معمولی هستند. بسیاری از آنها دارای انیمیشن و جلوه های سه بعدی هستند، بسیاری از آنها موسیقی متن خود را دارند، برخی با راوی ارائه می شوند و همه آنها تعاملی و غوطه ور هستند.

  1. Artisans d’Idees

هنگامی که برای اولین بار وارد این وب سایت می شوید، گرافیک به شما احساس می کند که بر فراز منظره ای از کوه ها و اهرام سپیده دم پرواز می کنید. سپس صحنه تغییر می کند تا به نظر برسد که در حال پرواز بر فراز اقیانوسی پر از نهنگ و پوشیده از جزایر هستید. سپس در جنگل کاج پر از کرم شب تاب پرواز می کنید. می توانید موس را به راست و چپ حرکت دهید تا نمای خود را در هر منظره بعدی گسترش دهید. کل سایت برای نمایش مهارت های طراحی باورنکردنی و دیدگاه های هنری پنج آژانس دیجیتال خلاق مشترک از فرانسه طراحی شده است. هنگامی که بازدیدکنندگان از پرواز در چشم انداز دیجیتال پر شدند، می توانند برای خواندن اطلاعات بیشتر در مورد گروه و کار آن کلیک کنند.

  1. دریایی که نفس میکشیم

این سایت توسط بنیاد دریایی آبی ایجاد شده است، سازمانی که به بازیابی سلامت اقیانوس ها از طریق مبارزه با صید بی رویه اختصاص دارد. بازدیدکنندگان این سایت می توانند سه «سفر» را برای آشنایی با حیات اقیانوسی، حفاظت از دنیای زیر آب و جنگل های بارانی دریا انجام دهند. در هر “سفر”، بازدیدکنندگان با یک صحنه سه بعدی روبرو می شوند که می توانند با استفاده از طومارهای ماوس در آن “شنا” کنند. همانطور که آنها شنا می کنند، جعبه های حقایق را کشف می کنند. یک راوی شبیه به آتنبورو نیز بازدیدکننده را از طریق سایت همراهی می کند.

  1. آینده در ذهن

سایت Future of Mind به عنوان بخشی از مشارکت دنیای واقعی Discover Canada در Expo Dubai ایجاد شد. بازدیدکنندگان از سایت می توانند وارد یک چیدمان هنری دیجیتال شوند که رابطه نژاد بشر با طبیعت را بررسی می کند. پس از داخل شدن، آنها می توانند با کلیک کردن، کشیدن، نگه داشتن و پیمایش با عناصر نصب تعامل کنند. این سایت همچنین شامل یک منطقه داستان متحرک است که به بازدیدکنندگان امکان می دهد فصل های انتخاب شده را مرور کنند تا درباره کانادا، مردم و آینده آن بیشتر بیاموزند.

  1. موزه ایکس باکس

امتیاز این سایت 20 استهفتم سالگرد کنسول بازی ایکس باکس به بازدیدکنندگان سایت یک آواتار قابل تنظیم داده می شود که با استفاده از کلیدهای جهت دار روی صفحه کلید خود کنترل می کنند. سپس می توانند از آن آواتار برای کاوش در شش محیط سه بعدی استفاده کنند که تاریخچه و نقاط عطف کنسول های مختلف ایکس باکس و بازی Halo را به نمایش می گذارد. دارندگان ایکس‌باکس همچنین می‌توانند برای مشاهده یک موزه سفارشی که با استفاده از داده‌های حساب Xbox آنها ایجاد شده است، وارد شوند.

  1. بازی کاغذی Moooi

سازندگان مبلمان هلندی Moooi این سایت متحرک را به عنوان ادای احترام به محصول Plié Plissé Light خود توسعه دادند. بازدیدکنندگان سایت در میان مجموعه‌ای از انیمیشن‌هایی که نور و سایر محصولات برجسته را نشان می‌دهند، حرکت می‌کنند. بازدیدکنندگان می توانند در هر زمان بر روی یک محصول کلیک کنند تا از فروشگاه استاندارد تجارت الکترونیک Moooi بازدید کنند.

  1. کتاب کوچک داستان من

این سایت متحرک داستان عبور خانواده ای از پرندگان از رودخانه را روایت می کند. دارای صداگذاری، موسیقی متن و جلوه‌های زیبای پیمایشی است – برای مثال، هنگامی که مکان‌نمای خود را روی آن حرکت می‌دهید، چمن بلند در ساحل رودخانه در باد تکان می‌خورد. این سایت توسط استودیوی خلاق Lusion ایجاد شد تا به اعضای تیم اجازه دهد تا جلوه های طراحی و توسعه را آزمایش کنند.

  1. جنگل طلسم شده دی بینکورف

فروشگاه‌های زنجیره‌ای گران‌قیمت De Bijenkorf یک وب‌سایت جنگلی مسحورکننده ایجاد کرده است تا برخی از محصولات برجسته خود را به نمایش بگذارد. بازدیدکنندگان سایت متحرک یک زنبور را در جنگلی از درختان و گل ها دنبال می کنند تا محصولاتی مانند لباس های طراحان، اسباب بازی های نوازشگر و کفش را کشف کنند. داستان نوشته شده نیز با عبور بازدیدکننده از سایت آشکار می شود.

  1. گاردنیا فوق العاده گوچی فلورا

این سایت توسط گوچی ایجاد شده است تا به مشتریان کمک کند تا ایده بهتری نسبت به بوی فلورا داشته باشند. بازدیدکنندگان این سایت می توانند یک خانه صورتی متحرک و یک ساحل مجاور را کشف کنند تا در مورد نت های عطر و مواد تشکیل دهنده آن اطلاعات کسب کنند. در حین کاوش، کاربران همه چیز از محتوای ویدیویی گرفته تا تجربیات واقعیت افزوده را کشف خواهند کرد.

به هاست قدرتمندی برای سایت پر منابع خود نیاز دارید؟

در Heart Internet، ما طرح های میزبانی را در هر شکل و اندازه ارائه می دهیم.

به عنوان مثال، میزبان VPS خود مدیریت ما، دارای حداکثر 16 vCPU، 64 گیگابایت رم و 800 گیگابایت فضای ذخیره سازی است.

در ژانویه 2022، ما در تمام برنامه‌های VPS خود مدیریتی نیز فروش داریم. در فروش، می توانید تا 25% تخفیف از قیمت طرح سالانه دریافت کنید. در صفحات محصولات ما بیشتر بیاموزید. فروش در 31 پایان می یابدSt ژانویه 2022