منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 5 بهترین پلاگین مرحله بندی وردپرس (رایگان)

5 بهترین پلاگین مرحله بندی وردپرس (رایگان)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 بهترین پلاگین مرحله بندی وردپرس (رایگان)

بهترین پلاگین های مرحله بندی وردپرس – Hero Image

پلاگین های مرحله بندی وردپرس ترکیبی محبوب با افزونه های پشتیبان هستند، اما آنها چه هستند و آیا به آنها نیاز دارید؟ اگر به دنبال به روز رسانی وب سایت خود، دادن ظاهری جدید به صفحه خود، یا راه اندازی یک سایت کاملاً جدید هستید و مطمئن نیستید که چگونه ادامه دهید، ایجاد یک سایت موقت همیشه یک مکان عالی برای شروع است.

یکی از خطرناک‌ترین کارهایی که می‌توانید هنگام به‌روزرسانی وب‌سایت خود انجام دهید این است که کور شوید و تغییراتی را بدون اینکه مطمئن باشید کار می‌کنند انجام دهید.

محیط صحنه سازی شبیه سازی از سایت زنده شما است که به شما امکان می دهد در یک نصب جداگانه تغییراتی در سایت خود ایجاد کنید تا وب سایت و محتوای عمومی شما دست نخورده باقی بماند. این تضمین می کند که اگر یک به روز رسانی افزونه اشتباه شود و یک خطای مهم در وردپرس وجود داشته باشد، می توانید با خیالی آسوده آن را برطرف کنید که کاربران شما قادر به دیدن آن نیستند.

اگر ویرایش‌های زنده وب‌سایت را انجام دهید، بازدیدکنندگان شما ممکن است این تغییرات را تجربه کنند و بازدیدکنندگان را متعجب کند که آیا باید به سایت شما اعتماد کنند یا خیر. اما با یک سایت استیجینگ، می‌توانید دقیقاً همان چیزی را که می‌خواهید تنظیم کنید، تغییرات را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که کار می‌کنند و سپس آنها را به وب‌سایت واقعی خود هدایت کنید.

اگر به دنبال یک تجربه همه کاره وردپرس سریع هستید، باید برنامه های میزبانی جدید وردپرس را بررسی کنید.

وب سایت استیجینگ چیست؟

قبل از شروع، اجازه دهید در مورد وب سایت های مرحله به طور کلی صحبت کنیم. وب سایت استیجینگ کپی دقیقی از وب سایت شما است که برای عموم مردم در اینترنت قابل مشاهده نیست. این به شما امکان می دهد تا زمانی که وب سایت اصلی شما هنوز زنده و بدون تغییر است، تغییراتی در سایت ایجاد کنید.

می‌توانید سبک‌ها، طرح‌بندی‌ها، تم‌ها و افزونه‌های جدید را بدون نگرانی در مورد خراب کردن سایت فعلی‌تان آزمایش کنید. هنگامی که همه چیز همانطور که دوست دارید به نظر می رسد و به خوبی کار می کند، می توانید وب سایت خود را به نسخه جدید به روز کنید.

نحوه انتخاب پلاگین مرحله بندی وردپرس

بسیاری از سرویس‌های میزبانی وب سایت‌های استیجینگ داخلی را برای دسترسی به شما ارائه می‌دهند، اما این تنها گزینه نیست. استفاده از پلاگین مرحله بندی برای وردپرس یکی دیگر از انتخاب های مطمئن برای سایت شما است.

نکته اصلی که در مورد افزونه ها باید به آن توجه کنید آخرین باری است که توسط توسعه دهنده به روز شده اند، زیرا باید مطمئن شوید که با نسخه وردپرس شما سازگار است. اگر از یک پلاگین استیجینگ برای به روز رسانی سایتی استفاده می کنید که به آخرین نسخه وردپرس یا پی اچ پی نیست، توصیه می کنیم یک محیط مرحله بندی برای یک زیر دامنه ایجاد کنید، زیرا این کار باعث ایجاد مشکل در نسخه PHP سایت مادر نمی شود.

یکی دیگر از جنبه های مهم رضایت کاربر و قابلیت استفاده خواهد بود. یک افزونه خوب کاربر پسند خواهد بود و از مشکلات پیش آمده پشتیبانی می کند. مشاهده تعداد نصب‌ها و بررسی‌های فعال در WordPress.org به محدود کردن جستجوی شما کمک می‌کند.

در نهایت، یکی از مواردی که باید در نظر داشته باشید این است که تحقیق کنید تا مطمئن شوید که افزونه در 12 ماه گذشته جستجوی شما بیش از یک آسیب‌پذیری امنیتی گزارش شده نداشته است. و این آسیب پذیری به سرعت توسط توسعه دهنده افزونه اصلاح شد.

بهترین افزونه های تعلیق وردپرس

حمایت کامل

افزونه TotalUpkeep وردپرس

Total Upkeep یک مدیر همه کاره قدرتمند برای سایت وردپرس شما است. TotalUpkeep یک افزونه از BoldGrid است که به شما امکان می دهد نسخه های پشتیبان از وب سایت خود ایجاد کنید. سپس می توان از این پشتیبان ها برای ایجاد یک سایت مرحله بندی به صورت دستی استفاده کرد. برای بازیابی نسخه پشتیبان از داشبورد، این افزونه باید در دامنه مرحله بندی شما نصب شود. با این حال، پس از نصب و بازیابی، یک کپی از سایت اصلی خود خواهید داشت.

اگر از قبل نصب وردپرس را در مقصد مرحله جدید آماده کرده اید، و بسته به اندازه سایت شما، شبیه سازی سایت شما تنها چند دقیقه طول می کشد.

چرا این افزونه را انتخاب کنید؟

 • بیش از 100 هزار نصب فعال وردپرس
 • تا نسخه 6.0.2 وردپرس تست شده است
 • نصب مرحله به مرحله با یک کلیک
 • 4.7 از 5 ستاره در WordPress.org

UpdraftPlus

افزونه UpdraftPlus وردپرس

UpdraftPlus افزونه ای است که در درجه اول به عنوان یک راه حل پشتیبان نیز عمل می کند. به شما امکان می دهد یک سایت مرحله بندی در سرورهای آنها ایجاد کنید، این گزینه نیاز به خرید UpdraftTokens دارد. با این حال، این توکن‌ها ارزان‌تر از UpdraftPlus Premium هستند و به شما این امکان را می‌دهند که آنها را به صورت اشتراک یا یک بار خریداری کنید.

ویژگی های پشتیبان به شما امکان می دهد یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و یک نصب جدید وردپرس (کلون سازی دستی) را بازیابی کنید، اگرچه می توانید UpdraftMigrator آنها را خریداری کنید که به شما امکان می دهد به جای UpdraftPlus سایت خود را در سرور خود مهاجرت یا کلون کنید.

چرا این افزونه را انتخاب کنید؟

 • بیش از 3 میلیون نصب فعال وردپرس
 • تا نسخه 6.0.2 وردپرس تست شده است
 • نصب مرحله به مرحله با یک کلیک
 • 4.8 از 5 ستاره در WordPress.org

مرحله بندی WP

افزونه WP Staging وردپرس

WP Staging یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس است. در عرض چند ثانیه سایت شما را شبیه سازی می کند (اگرچه این می تواند بسته به اندازه وب سایت و نوع فایل شما متفاوت باشد) و پس از انجام آن، به شما امکان می دهد به نسخه مرحله بندی خود دسترسی داشته باشید. تفاوت اصلی بین مرحله بندی و سایت والد، یک نوار تنظیمات نارنجی روشن در بالای داشبورد شما است، نه در نوار خاکستری کلاسیک.

WP Staging دارای مجوز Pro است که می‌توان آن را برای قابلیت‌های اضافی مانند یک کلیک برای اجرای زنده، پشتیبان‌گیری و خدمات بازیابی خریداری کرد.

چرا این افزونه را انتخاب کنید؟

 • بیش از 60 هزار نصب فعال وردپرس
 • تا نسخه 6.3 وردپرس تست شده است
 • نصب (و حذف) مرحله با یک کلیک.
 • 4.9 از 5 ستاره در WordPress.org
 • قابلیت پشتیبان گیری (نسخه حرفه ای)

WPVivid

افزونه WPVivid Backup

افزونه پشتیبان گیری WPVivid بیش از پشتیبان گیری ساده انجام می دهد. این افزونه دارای ویژگی های برتر است، اما بیشتر جنبه های اصلی افزونه رایگان است. این رابط به راحتی قابل خواندن است و دارای تنظیمات لازم برای ایجاد یک سایت آزمایشی برای دامنه شما در یک زیر پوشه متفاوت با ویژگی های دیگر مانند ایجاد یک کاربر جدید پایگاه داده و پیشوند برای اشتراک گذاری همان پایگاه داده ای است که نصب شما دارد یا استفاده از یک فایل کاملاً پایگاه داده جدید روی سرور شما

WPvivid همچنین این گزینه را دارد که مرحله بندی خود را تحت یک زیر دامنه (به عنوان مثال staging.yourdomain.com) از داشبورد فعلی وردپرس خود تنظیم کند، که این فرآیند را آسان تر از شبیه سازی دستی وب سایت شما می کند.

چرا این افزونه را انتخاب کنید؟

 • بیش از 100 هزار نصب فعال وردپرس
 • تا نسخه 5.9.3 وردپرس تست شده است
 • نصب مرحله به مرحله با یک کلیک
 • 4.9 از 5 ستاره در WordPress.org

مهاجرت همه کاره WP

افزونه همه در یک مهاجرت WP وردپرس

All-in-One WP Migration اساساً یک افزونه است که برای انتقال سایت ها بین سرورها استفاده می شود. با این حال، می توان آن را به عنوان یک پلاگین مرحله بندی با دانلود یک نسخه پشتیبان ایجاد شده با افزونه آنها و بازگرداندن آن به یک فهرست جدید، مانند یک زیر دامنه یا دامنه افزودنی، جایی که وردپرس قبلاً نصب شده است، استفاده کرد. این افزونه به شما امکان می دهد نسخه های پشتیبان را به سرورهای دیگر ارسال کنید یا آنها را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود دانلود کنید.

برخی از جنبه‌های این افزونه به برنامه‌های افزودنی از ServMask نیاز دارند، این موارد شامل استفاده از سرویس‌هایی مانند Google Drive، Dropbox و غیره برای ذخیره نسخه‌های پشتیبان است. با این حال، می‌توانید فایل‌ها را به‌صورت محلی دانلود کنید و با افزونه در نصب دستی کلون مرحله‌ای دیگر، آن‌ها را بازیابی کنید.

چرا این افزونه را انتخاب کنید؟

 • بیش از 5 میلیون نصب فعال وردپرس
 • تا نسخه 6.0.2 وردپرس تست شده است
 • مهاجرت برای قرار دادن دستی
 • 4.6 از 5 ستاره در WordPress.org

افکار نهایی

استفاده از افزونه استیجینگ وردپرس قبل از ایجاد تغییرات در سایت زنده خود، راهی عالی برای آزمایش افزونه ها و تم های جدید در وب سایت خود بدون خطر بروز مشکل است. از آنجایی که پلاگین های پشتیبان گیری ترکیبی محبوب با پلاگین های مرحله ای هستند، توصیه می کنیم به دنبال یک افزونه پشتیبان خوب و متناسب با نیاز وب سایت خود باشید.