منو سایت

5 بهترین پلاگین مراحل وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 بهترین پلاگین مراحل وردپرس

5 بهترین پلاگین مرحله بندی وردپرس – Hero Image

پلاگین های مرحله بندی وردپرس ترکیبی محبوب با افزونه های پشتیبان هستند، اما آنها چه هستند و آیا به آنها نیاز دارید؟ اگر به دنبال به روز رسانی وب سایت خود، دادن ظاهری جدید به صفحه خود، یا راه اندازی یک سایت کاملاً جدید هستید و مطمئن نیستید که چگونه ادامه دهید، ایجاد یک سایت موقت همیشه یک مکان عالی برای شروع است.

محیط استیجینگ شبیه سازی از سایت شما است که به شما امکان می دهد در یک نصب جداگانه تغییراتی در صفحه خود ایجاد کنید تا وب سایت و محتوای عمومی شما دست نخورده باقی بماند. این تضمین می کند که اگر یک به روز رسانی افزونه اشتباه شود و یک خطای مهم در وردپرس وجود داشته باشد، می توانید با خیالی آسوده آن را برطرف کنید که کاربران شما قادر به دیدن آن نیستند. هنگامی که سایت شما همان طور که دوست دارید باشد، می توان تغییراتی در سایت زنده ایجاد کرد.

نحوه انتخاب پلاگین مرحله بندی وردپرس

نکته اصلی که در مورد افزونه ها باید به آن توجه کنید آخرین باری است که به روز شده است، زیرا باید مطمئن شوید که با نسخه وردپرس شما سازگار است. اگر از یک پلاگین مرحله‌بندی برای به‌روزرسانی سایتی استفاده می‌کنید که به آخرین نسخه وردپرس یا PHP نیست، توصیه می‌کنیم یک محیط مرحله‌بندی برای یک زیر دامنه ایجاد کنید، زیرا این کار باعث ایجاد مشکل در نسخه PHP سایت مادر نمی‌شود.

یکی دیگر از جنبه های مهم رضایت کاربر و قابلیت استفاده خواهد بود. یک افزونه خوب کاربر پسند خواهد بود و از مشکلات پیش آمده پشتیبانی می کند. نگاهی به تعداد نصب‌ها و بررسی‌های فعال در WordPress.org به محدود کردن جستجوی شما کمک می‌کند.

در نهایت، چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که تحقیق کنید تا مطمئن شوید که افزونه در 12 ماه گذشته جستجوی شما بیش از یک آسیب‌پذیری امنیتی گزارش شده داشته است.

حمایت کامل

TotalUpkeep

Total Upkeep یک مدیر همه کاره قدرتمند برای سایت وردپرس شما است. TotalUpkeep یک افزونه از BoldGrid است که به شما امکان می دهد نسخه های پشتیبان از وب سایت خود ایجاد کنید. سپس می‌توان از این نسخه‌های پشتیبان برای ایجاد یک سایت مرحله‌بندی به صورت دستی استفاده کرد. برای بازیابی نسخه پشتیبان از داشبورد، این افزونه باید در دامنه مرحله بندی شما نصب شود. با این حال، پس از نصب و بازیابی، یک کپی از سایت اصلی خود خواهید داشت.

اگر از قبل نصب وردپرس را در مقصد مرحله جدید آماده کرده اید، و بسته به اندازه سایت شما، شبیه سازی سایت شما تنها چند دقیقه طول می کشد.

چرا این افزونه را انتخاب کنید؟

 • بیش از 100 هزار نصب فعال وردپرس
 • تا نسخه 5.9.3 وردپرس تست شده است
 • نصب مرحله به مرحله با یک کلیک
 • 4.7 از 5 ستاره در WordPress.org

UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus افزونه ای است که در درجه اول به عنوان یک راه حل پشتیبان نیز عمل می کند. به شما امکان می دهد یک سایت مرحله بندی در سرورهای آنها ایجاد کنید، این گزینه نیاز به خرید UpdraftTokens دارد. با این حال، این توکن‌ها ارزان‌تر از UpdraftPlus Premium هستند و به شما این امکان را می‌دهند که آنها را به صورت اشتراک یا یک بار خریداری کنید.

ویژگی های پشتیبان گیری به شما امکان می دهد یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و یک نصب جدید وردپرس را بازیابی کنید (کلون سازی دستی)، اگرچه می توانید UpdraftMigrator آنها را خریداری کنید که به شما امکان می دهد به جای UpdraftPlus سایت خود را در سرور خود مهاجرت یا کلون کنید.

چرا این افزونه را انتخاب کنید؟

 • بیش از 3 میلیون نصب فعال وردپرس
 • تا نسخه 5.9.3 وردپرس تست شده است
 • نصب مرحله به مرحله با یک کلیک
 • 4.8 از 5 ستاره در WordPress.org

مرحله بندی WP

مرحله بندی WP

WP Staging یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس است. در عرض چند ثانیه سایت شما را شبیه سازی می کند (اگرچه این می تواند بسته به اندازه وب سایت و نوع فایل شما متفاوت باشد) و پس از انجام آن، به شما امکان می دهد به نسخه مرحله بندی خود دسترسی پیدا کنید. تفاوت اصلی بین مرحله بندی و سایت والد، یک نوار تنظیمات نارنجی روشن در بالای داشبورد شما است، نه در نوار خاکستری کلاسیک.

WP Staging دارای مجوز Pro است که می‌توان آن را برای قابلیت‌های اضافی مانند یک کلیک برای اجرای زنده، پشتیبان‌گیری و خدمات بازیابی خریداری کرد.

چرا این افزونه را انتخاب کنید؟

 • بیش از 60 هزار نصب فعال وردپرس
 • تا نسخه 5.9.3 وردپرس تست شده است
 • نصب (و حذف) مرحله با یک کلیک.
 • 4.9 از 5 ستاره در WordPress.org
 • قابلیت پشتیبان گیری (نسخه حرفه ای)

WPVivid

5 بهترین پلاگین مراحل وردپرس

افزونه پشتیبان گیری WPVivid چیزی بیش از پشتیبان گیری انجام می دهد. این افزونه دارای ویژگی های برتر است، اما بیشتر جنبه های اصلی افزونه رایگان است. این رابط به راحتی قابل خواندن است و دارای تنظیمات لازم برای ایجاد یک سایت آزمایشی برای دامنه شما در یک زیر پوشه متفاوت با ویژگی های دیگر است، مانند ایجاد یک کاربر پایگاه داده جدید و پیشوند برای اشتراک گذاری همان پایگاه داده ای که نصب شما دارد، یا استفاده از یک پایگاه داده کاملا جدید در سرور شما.

WPvivid همچنین این گزینه را دارد که مرحله بندی خود را تحت یک زیر دامنه (به عنوان مثال staging.yourdomain.com) از داشبورد فعلی وردپرس خود تنظیم کند، که این فرآیند را آسان تر از شبیه سازی دستی وب سایت شما می کند.

چرا این افزونه را انتخاب کنید؟

 • بیش از 100 هزار نصب فعال وردپرس
 • تا نسخه 5.9.3 وردپرس تست شده است
 • نصب مرحله به مرحله با یک کلیک
 • 4.9 از 5 ستاره در WordPress.org

مهاجرت همه کاره WP

مهاجرت همه کاره WP

All-in-One WP Migration اساساً یک افزونه است که برای انتقال سایت ها بین سرورها استفاده می شود. با این حال، می توان آن را به عنوان یک پلاگین مرحله بندی با دانلود یک نسخه پشتیبان ایجاد شده با افزونه آنها و بازیابی آن در یک فهرست جدید، مانند یک زیر دامنه یا دامنه افزودنی، جایی که وردپرس قبلاً نصب شده است، استفاده کرد. این افزونه به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان را به سرورهای دیگر ارسال کنید یا آنها را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود دانلود کنید.

برخی از جنبه‌های این افزونه به برنامه‌های افزودنی از ServMask نیاز دارند، این موارد شامل استفاده از سرویس‌هایی مانند Google Drive، Dropbox و غیره برای ذخیره نسخه‌های پشتیبان است. با این حال، می‌توانید فایل‌ها را به‌صورت محلی دانلود کرده و با افزونه در نصب دستی کلون مرحله‌ای دیگر، آن‌ها را بازیابی کنید.

چرا این افزونه را انتخاب کنید؟

 • بیش از 4 میلیون نصب فعال وردپرس
 • تا نسخه 5.9.3 وردپرس تست شده است
 • مهاجرت برای قرار دادن دستی
 • 4.6 از 5 ستاره در WordPress.org

افکار نهایی

استفاده از افزونه استیجینگ وردپرس قبل از ایجاد تغییرات در سایت زنده خود، راهی عالی برای آزمایش افزونه ها و تم های جدید در وب سایت خود بدون خطر بروز مشکل است. از آنجایی که پلاگین های پشتیبان گیری ترکیبی محبوب با پلاگین های مرحله ای هستند، توصیه می کنیم به دنبال یک افزونه پشتیبان خوب و متناسب با نیازهای وب سایت خود باشید.