منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کسب و کار کوچک خود را در جامعه خود تبلیغ کنید

کسب و کار کوچک خود را در جامعه خود تبلیغ کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کسب و کار کوچک خود را در جامعه خود تبلیغ کنید

کسب و کار کوچک خود را در جامعه خود تبلیغ کنید

ترویج کسب و کار کوچک شما در جامعه گاهی اوقات می تواند ناامید کننده یا بی اثر به نظر برسد. به همین دلیل است که ما فهرستی از بهترین راه ها برای تبلیغ کسب و کار کوچک شما را گردآوری کرده ایم. ممکن است ساده تر از آنچه فکر می کنید باشد.

سایت خود را برای جستجوهای محلی بهینه کنید

مشتریان محلی باید بتوانند شما را پیدا کنند و اگر شما فقط به رهگذران متکی باشید نمی توانند این کار را انجام دهند. وب سایت شما باید موقعیت مکانی شما (نه در یک تصویر، در متن واقعی را ارائه دهد تا بتواند توسط موتورهای جستجو نمایه شود)، محصولات و خدماتی که ارائه می کنید و سایر کلمات کلیدی مرتبط. بیشتر در مورد آن بعدا.

شما یک طراحی تمیز و حرفه ای دارید که برای کاربران موبایل بهینه شده است

وب سایت شما بخش مهمی از کسب و کار شما است. باید تمیز و حرفه ای طراحی شده باشد. کاربران موبایل بیش از هر نوع دستگاه دیگری جستجوهای محلی را انجام می دهند. این بدان معناست که سایت شما باید سازگار با موبایل و به اندازه کافی سریع باشد تا توجه آنها را جلب کند.

آدرس و ساعات کاری خود را در هر مکانی به روز کنید

قبلاً به این موضوع اشاره کردیم، اما شما کاملاً باید آدرس و ساعات کاری خود را در مکان‌های مهم به‌روزرسانی کنید: رسانه‌های اجتماعی، سایت‌های بررسی، Google My Business، LinkedIn و وب‌سایت خود. Apple Maps Connect از Yelp برای ادغام آدرس‌ها و نظرات در جستجوهای خود استفاده می‌کند، بنابراین باید مطمئن شوید که Yelp یک به‌روزرسانی اولویت‌دار است. لیست های محلی خود را قبل از اینکه شخص دیگری این کار را انجام دهد ادعا کنید.

چندین روش تماس را ارائه دهید (و در واقع از آنها استفاده کنید)

یک فرم تماس در وب سایت خود قرار دهید و راهی را برای مشتریان ارائه دهید تا بتوانند با کسی تماس بگیرند و صحبت کنند. خرید محلی معمولا نیاز به رویکرد شخصی تری دارد. شما باید مطمئن شوید که افراد در صورت نیاز می توانند با شما تماس بگیرند.

میزبان یک رویداد تجاری کوچک در شنبه

شنبه کسب و کار کوچک یک رویداد مهم سالانه است که در اصل توسط امریکن اکسپرس ایجاد شد تا جامعه محلی را با مشاغل کوچک مرتبط کند. یک رویداد ایجاد کنید و چند عنصر را بگنجانید که خریداران را بعد از آخر هفته جمعه سیاه جذب می‌کند. از رسانه های اجتماعی برای اطلاع رسانی استفاده کنید و وب سایت خود را با فروش پیش از موعد به روز کنید تا مشتریان شما بتوانند آماده شوند.

از Geofencing برای هدف قرار دادن افراد محلی استفاده کنید

Geofencing راهی برای هدف قرار دادن کاربران گوشی های هوشمند در منطقه محلی آنها با تبلیغات است. اگر یک تجارت غیر خرده‌فروشی دارید، می‌توانید از این برای تبلیغ هدیه‌های تبلیغاتی مانند محصولات ویژه تمیز کردن خانه، گواهی‌های هدیه به مشاغل محلی و موارد دیگر استفاده کنید.

با مشاغل محلی شریک شوید

در مشارکت جامعه قدرت وجود دارد. برای ارائه تبلیغات و تخفیف به پایگاه مشتریان خود با سایر مشاغل محلی همکاری کنید.

در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید و درگیر شوید

این واقعا مهم است. شما باید از قبل در تمام پلتفرم های خود تبلیغ کنید. شنبه مشاغل کوچک یک رویداد نمایشی و غافلگیرکننده نیست. خریداران متمرکز و مصمم هستند که بیشتر خرید خود را بین جمعه سیاه و دوشنبه سایبری انجام دهند. (با وجود اینکه جمعه سیاه و دوشنبه سایبری گذشته است، هیچ اشکالی ندارد که آماده سازی خود را برای سال آینده شروع کنید.)

در صفحات رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید، گروه های تبلیغاتی محلی را مرور کنید و موارد دیگر. با حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود درگیر شوید و به‌طور مناسب خرید کنید تا این خبر را به اطلاع برسانید.

هدف گذاری محلی

از کلمات کلیدی بهینه شده محلی استفاده کنید که مربوط به کسب و کار شما و مکانی است که در آن واقع شده است. جوایز ارجاع محلی را ارائه دهید و از تبلیغاتی استفاده کنید که افرادی را در منطقه شما هدف قرار می دهد که با جمعیت خرید شما مطابقت دارند.

تغییر مسیر

هدف گذاری مجدد راهی برای بازگرداندن مشتریان فعلی است. مشتریان خوشحال 75 درصد بیشتر احتمال دارد که دوباره از شما خرید کنند. همچنین این یک راه عالی برای تبدیل سرنخ های قبلی است که ممکن است قبلاً علاقه مند بوده اند اما خرید را تکمیل نکرده اند. به این مشتریان انگیزه ویژه ای بدهید تا آنها را به رویداد فروش شنبه خود جذب کنید.

یک کلاس یا تظاهرات را میزبانی کنید

خریداران مدرن در برابر بازاریابی تهاجمی مقاوم هستند. در حقیقت، هر چه تلاش بازاریابی سخت‌تر باشد، احتمال نتیجه معکوس آن بیشتر است. در نتیجه، به راه هایی فکر کنید که بتوانید پیام خود را به اشتراک بگذارید و با جامعه محلی ارتباط برقرار کنید. آیا می توانید دمو یا کلاس هایی برای آنها ارائه دهید؟

از مشتریان فعلی خود بپرسید که با چه چیزهایی دست و پنجه نرم می کنند یا با موانع مشترکی که با آن روبرو هستند. هر کلاس/دمو باید روی یک راه برای حل یک مشکل تمرکز کند. در مورد جمع آوری مشتریان محلی خود خلاق و مشتاق باشید. به آنها یادآوری کنید که خرید محلی از اقتصاد محلی شما حمایت می کند.

InMotion Hosting یک شرکت میزبان وب پیشرو است که به مشتریان در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. قدرت میزبانی وردپرس InMotion را برای سرعت و عملکرد باورنکردنی ببینید.