منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه یک ارائه دهنده میزبان VPS عالی انتخاب کنیم

چگونه یک ارائه دهنده میزبان VPS عالی انتخاب کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه یک ارائه دهنده میزبان VPS عالی انتخاب کنیم

چرا میزبانی VPS؟

VPS امروز در گذشته پیشرفته است. برخورد با آن بسیار ساده تر شده است و در برخی موارد نرخ ها نیز به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. همچنین غیر قابل انکار است که VPS ویژگی های بهبود یافته ای را در مقایسه با هاست اشتراکی ارائه می دهد.

موتورهای جستجو مانند گوگل به عنوان بخشی از استانداردهای رتبه بندی وب سایت ها به عملکرد مناسب نیاز دارند. به عنوان صاحبان وب سایت، برای برآورده کردن این الزامات و دستیابی به سهمی از ترافیک، باید آگاه باشید.

استفاده از سرویس میزبانی VPS یکی از بهترین ابزار برای اطمینان از این امر است. با این حال، چندین توضیح واضح دیگر برای انتخاب وجود دارد ارائه دهندگان هاست ارزان VPS. با این حال، سوال مهم اضافی این است که چگونه می توانید تشخیص دهید که یک ارائه دهنده خدمات وب استثنایی است؟

نشانه های ارائه دهنده هاست VPS خوب

وقتی صحبت از میزبانی می شود، ویژگی های زیادی وجود دارد که ممکن است سعی کنید آنها را ارزیابی کنید. در مجموع، این بخش‌ها به شما یک ایده معقول از نحوه سازگاری میزبان با تمام نیازهای شما می‌دهند. آنها عبارتند از؛

سرعت

سرعت وب سرور با سرعت صفحه وب یکسان نیست. این بیانگر یکپارچگی کمکی است که وب سرویس ارائه می دهد.

سرعت یک ویژگی مهم در رتبه بندی جستجو است. اگرچه می‌توانید فشرده‌سازی‌هایی را برای بهبود سرعت فشرده‌سازی صفحه وب آماده کنید، اما دستیابی به این امر برای سرعت وب سرور غیرممکن است. این به خود میزبان شبکه بستگی دارد.

آپتایم سرور

Uptime دلالت بر نسبت قابلیت اطمینان برای میزبانی VPS دارد. معمولاً به عنوان یک نسبت نشان داده شده یا تخمین زده می شود. به عنوان مثال، اگر بررسی کنید که یک هاست 99٪ آپتایم ارائه می دهد، این نشان می دهد که در یک دوره حدود یک ماهه، سرور به طور منظم فقط برای مدت زمان کل بیش از 8 ساعت تحت تعمیر و نگهداری است.

هرچه زمان آپدیت ارائه شده توسط شرکت های میزبان بهتر باشد، سایت شما قابلیت اطمینان بیشتری خواهد داشت. این هم برای کاربران و هم برای سلسله مراتب جستجو بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که نظردهنده وب که به آن نگاه می‌کنید، به عنوان بخشی از شرایط و ضوابط خود، تضمینی ارائه می‌دهد.

مدیریت شده یا مدیریت نشده

VPS بیشتر تکنولوژیک است. به همین دلیل، فروشندگان میزبان امیدوار کننده گزینه ای از طرح های VPS مدیریت نشده یا مدیریت شده را در اختیار شما قرار می دهند. برای افرادی که می‌خواهند روی ساخت و توسعه وب‌سایت‌های خود تمرکز بیشتری داشته باشند، یک وب‌سایت مدیریت شده یک راه‌حل امیدوارکننده است.

با دستور کار VPS مدیریت شده، میزبان مسئولیت نگهداری تخصصی حساب VPS را بر عهده می گیرد. این به معنای تلاش کمتر خانواده برای شما و زمان اضافی برای اختصاص دادن به آنچه مطمئناً نیاز دارید است.

هر ارائه دهنده میزبان VPS ممکن است گزینه برنامه های مدیریت شده یا مدیریت نشده را ارائه دهد. در برخی موارد، ارائه دهندگان ممکن است به دلایل مختلفی از جمله هزینه خدمات، چالش های تخصصی یا موارد اضافی، تمایلی به ارائه میزبانی مدیریت شده نداشته باشند.

قیمت

به طور کلی، هزینه ها در مورد فناوری های پیشرو کاهش یافته است. با این حال، برای میزبانی، ترجیح می دهید کمی روی پرداخت واقعی این سرویس تمرکز کنید. در عوض، محاسبه هزینه و فایده مزایای بسیار بیشتری را توجیه می کند.

پشتیبانی مشتری

مهم ترین زمینه در مورد میزبانی VPS خدمات مشتری است. هیچ کس نمی خواهد برای فواصل زمانی بنشیند فقط برای دریافت پاسخ. در صورت امکان، قبل از ثبت نام برای خدمات میزبان وب، با تیم پشتیبانی در سایت تماس بگیرید.

امنیت

اگرچه هر میزبان VPS معمولاً نسبت به میزبانی مشترک از امنیت بیشتری برخوردار است، اما هنوز چند تناقض بین توزیع کنندگان VPS وجود دارد. جنبه این نوع میزبانی VPS است که می توان از آن استفاده کرد. به عنوان مثال، فروشندگان خدمات دارای پادزهرهای Cloud VPS می توانند امنیت بهتری را ارائه دهند.

آرشیو کردن

برای بهبود انعطاف پذیری سایت خود، داشتن یک نسخه پشتیبان قابل اعتماد در سایت طبیعتا ایده خوبی است. این منطقه ای است که در وهله اول از هاست VPS خود اطمینان می خواهید. اگرچه شرکت‌های میزبانی مختلف مسدود کردن را ارائه می‌کنند، اما ممکن است در محدوده کمک متفاوت باشند.

به عنوان مثال، چند بار پشتیبان‌گیری تهیه می‌شود، مدت زمان ذخیره داده‌ها چقدر است، بازیابی داده‌ها از یک آرشیو چقدر آسان است، آیا خودکار است، آیا می‌توان یک برنامه زمانی سفارشی تنظیم کرد و غیره.

ویژگی های خاص

این محلی است که به شما نشان می دهد که میزبان چقدر نسبت به شرکت و کاربرانش سختگیر است. صادقانه بگویم، اکثر شرکت های میزبانی وب معمولاً کالاها و سهام یکسانی را ارائه می دهند. آنها زمزمه می کنند که شیطان در حقایق است.

نتیجه

صاحبان وب سایت باید یک دستیار قدرتمند برای نیازهای میزبانی خود انتخاب کنند. از اختصاص اعتبار خودداری می کند سرویس میزبانی VPS یک توزیع کننده می تواند عواقب شدیدی را در راهرو هدایت کند.

طرحی را برای حداکثر سرزندگی منطقه برای وب سایت خود در نظر بگیرید و توسعه دهید تا به شما امکان تجربه آن را بدهد. سپس آن‌ها را با ارائه‌دهندگان کمک‌های مختلف مطابقت دهید – دانستن اینکه قیمت همه چیز نیست و کاهش چندین گوشه در هزینه‌های میزبانی می‌تواند شاهد افزایش ساعات تلاش برای رفع بحران‌ها در آینده باشد.

فیس بوکتوییترRedditpinterestلینکدینپست