منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه بهترین طرح میزبانی VPS را برای وب سایت خود انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین طرح میزبانی VPS را برای وب سایت خود انتخاب کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه بهترین طرح میزبانی VPS را برای وب سایت خود انتخاب کنیم؟

شما به بهترین پلن هاست برای وب سایت خود نیاز دارید و در آن شکی نیست. با این حال، ممکن است در مورد اینکه کدام برنامه برای وب سایت شما مناسب است و چه عواملی را باید هنگام انتخاب یک برنامه میزبانی VPS در نظر بگیرید، سردرگم شوید. ابتدا باید بودجه خود را تعیین کنید و اگر کمی محدود است، می توانید از آن استفاده کنید برنامه های میزبانی VPS ارزان. سپس باید منابع، امنیت، قابلیت اطمینان و آینده کسب و کار خود را در نظر بگیرید. میزبانی VPS می تواند به سرعت تمام نیازهای شما را برآورده کند. این نه تنها شما را ایمن نگه می‌دارد، بلکه به شما امکان می‌دهد تا چیزها را برای رسیدن به اهداف خود سفارشی کنید.

هاست VPS چیست؟

این یک نوع سرور اختصاصی است که در یک محیط میزبانی مشترک وجود دارد. هاست VPS گران تر از هاست اشتراکی است، اما ارزان تر از هاست اختصاصی است. این میزبانی حریم خصوصی مورد نظر را به شما می دهد. بنابراین، شما نیازی به اشتراک منابع خود با میزبان های دیگر ندارید.

اکنون که می دانیم میزبانی VPS چیست و مزایای آن چیست، وقت آن رسیده است که دریابیم چگونه بهترین هاست VPS را برای وب سایت خود انتخاب کنیم.

قیمت

همانطور که قبلاً بحث شد، VPS ارزان تر از میزبانی وب اختصاصی است و خدمات مشابهی را ارائه می دهد. باید تعادلی بین منابع و هزینه ها وجود داشته باشد. هنگام انتخاب یک برنامه VPS، باید ویژگی هایی را که در وب سایت خود نیاز دارید در نظر بگیرید. نسبت به نیازهای خود واقع بین باشید و تمام برنامه هایی را که ارائه دهنده خدمات ارائه می دهد مطالعه کنید. من در مورد صحبت می کنم هاست ارزان VPS قابل اعتماد با ارائه دهنده هاست خود برای دریافت بهترین معامله.

سرعت

سرعت سایت با سرعت وب سایت متفاوت است. کیفیت خدمات میزبانی شما بستگی به مدت زمانی دارد که سرور شما به هر درخواست پاسخ دهد. سرعت نقش کلیدی در تعیین رتبه وب سایت دارد. در حالی که می توانید برای بهبود سرعت وب سایت خود تلاش کنید، انجام همین کار برای سرور از دست شما خارج است. ارائه دهنده هاست شما این کار را خواهد کرد. بنابراین، قبل از انجام معامله باید در مورد سرعت میزبانی VPS خود سوال کنید.

پشتیبانی مشتری

مهم است که یک ارائه دهنده میزبانی را انتخاب کنید که پشتیبانی 24/7 مشتری را ارائه دهد. اکثر ارائه دهندگان از پشتیبانی ایمیل یا سیستم های فروش بلیط برای کمک به شرکت ها پیروی می کنند. چنین رویکردی برای مشکلات غیر فوری یا جزئی مناسب است. ارائه دهنده هاست شما همچنین باید پشتیبانی تلفنی را برای رسیدگی به موارد اضطراری ارائه دهد. شما دوست دارید با یک نفر صحبت کنید تا یک راه حل سریع پیدا کنید. به ارائه دهنده هاستینگی بروید که گزینه پشتیبانی مشتری و پشتیبانی تلفنی 24*7 را ارائه می دهد.

زمان کاری

این نشانگر قابلیت اطمینان ارائه دهنده هاست شما است. Uptime معمولا به صورت درصد نمایش داده می شود. به عنوان مثال، اگر ارائه دهنده هاست شما 99 درصد آپ تایم بدهد، به این معنی است که وب سرور شما به طور متوسط ​​بیش از 7 ساعت بیکار نخواهد بود.

اطمینان حاصل کنید که سرویس میزبانی وب که انتخاب می‌کنید حداقل 99.9% تضمین آپ‌تایم را به عنوان بخشی از خدمات ارائه می‌دهد. هرچه زمان آپدیت بیشتر باشد، وب سایت شما برای بازدیدکنندگان قابل اعتمادتر خواهد بود. چنین عاملی اهمیت زیادی برای رتبه بندی وب سایت شما دارد.

مدیریت شده و مدیریت نشده

آیا می خواهید از میزبانی VPS مدیریت شده یا بدون مدیریت استفاده کنید؟ این یک تصمیم حیاتی دیگر است. با میزبانی VPS مدیریت شده، ارائه دهنده خدمات شما از مسائل مربوط به سرور، نظارت بر سرور، به روز رسانی های مورد نیاز سرور و غیره مراقبت خواهد کرد. این کار حجم کاری شما را کاهش می دهد. میزبانی مدیریت شده زمانی مفید است که از فناوری آگاه نیستید و نمی دانید چگونه پیکربندی سرور را انجام دهید.

میزبانی VPS مدیریت نشده تمام این مسئولیت ها را بر دوش شرکت ها می گذارد. شما باید مراقب میزبانی، نظارت و تنظیمات پیکربندی باشید. در چنین سناریویی شما باید همه این موارد را بدانید، بنابراین برای مبتدیان توصیه نمی شود. اگر کمک کوچکی برای مدیریت VPS خود می خواهید، بررسی کنید که آیا ارائه دهنده هاست شما یک سی پنل از پیش نصب شده و یکپارچه ارائه می دهد که به شما کمک می کند محیط میزبانی خود را به طور موثر مدیریت کنید.

پشتیبان گیری و امنیت

امنیت آنلاین یک مسئله رایج است که بسیاری از کسب و کارها با آن روبرو هستند و نگران آن هستند. هنگامی که یک شرکت نیازهای سرور خود را برون سپاری می کند، این نگرانی بزرگ به نظر می رسد. شما باید آن را با ارائه دهنده هاست خود در میان بگذارید.

همچنین هر هاستینگ باید مکانیزم بازیابی داشته باشد. اکثر شرکت های هاستینگ نسخه پشتیبان تهیه می کنند، اما مقدار ممکن است متفاوت باشد.

با ارائه دهنده هاست خود بررسی کنید که هر چند وقت یکبار از داده ها نسخه پشتیبان تهیه می کنند، بازیابی داده ها از سرور چقدر آسان است و آیا می توان آن را به طور خودکار انجام داد. قبل از نهایی کردن تمام این سوالات از ارائه دهنده خدمات خود بپرسید.

دسترسی ریشه

این در مورد دسترسی به ورود به سیستم در سطح مدیریت است. این می تواند به شما در مدیریت کل سرور کمک کند. می توانید از آن برای میزبانی چندین وب سایت، نصب برنامه ها، سرورهای بازی و غیره استفاده کنید. چنین دسترسی به شما این امکان را می دهد که سرور مورد نظر خود را بدون هیچ محدودیتی حفظ کنید. ارائه دهنده هاست شما باید به شما امکان کنترل سرور را بدهد تا در صورت لزوم آن را راه اندازی، متوقف و بازیابی کنید.

بالاخره برای خانه

هنگام انتخاب طرح مناسب، فاکتورهای زیادی برای انتخاب وجود دارد. شما باید زمان آپدیت، پشتیبان گیری، پشتیبانی مشتری، سرعت، قیمت و موارد دیگر را با ارائه دهنده بررسی کنید. اگرچه ممکن است لیست طولانی به نظر برسد، یک ارائه دهنده میزبان وب معتبر همه چیز را ارائه می دهد.

فیس بوکتوییترRedditpinterestلینکدینپست