منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چرا باید میزبانی سرور خصوصی مجازی را انتخاب کنید – وبلاگ VPSCheap.NET

چرا باید میزبانی سرور خصوصی مجازی را انتخاب کنید – وبلاگ VPSCheap.NET

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چرا باید میزبانی سرور خصوصی مجازی را انتخاب کنید - وبلاگ VPSCheap.NET

انتخاب میزبانی مناسب برای کسب و کار شما می تواند برای شما چالش برانگیز باشد. اگر کسب و کار کوچکی دارید، ممکن است بخواهید از هاست اشتراکی استفاده کنید. اما چه اتفاقی برای رشد کسب و کار شما خواهد افتاد؟ با افزایش ترافیک وب سایت شما، می توانید به هاست اختصاصی ارتقا دهید، اما این بر بودجه کسب و کار شما تأثیر می گذارد. بنابراین، بهترین گزینه برای بهره مندی از مزایای هاست اختصاصی بدون صرف هزینه زیاد، استفاده از هاست VPS است.

مانند هاست اختصاصی، VPS به شما این امکان را می دهد که سیستم عامل خود را انتخاب کرده و نرم افزار مورد نظر خود را نصب کنید. همچنین امنیت و انعطاف مطلوبی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

مقدمه ای بر میزبانی VPS

در VPS سرور به چندین بخش تقسیم می شود که هر کدام به طور جداگانه به شرکت ها اختصاص داده می شود. به این ترتیب، شرکت‌ها می‌توانند فضای خود را به دست آورند، جایی که می‌توانند سیستم عامل خود را کنترل کنند، برنامه‌ها را نصب کنند و در عین حال که در همان سرور می‌مانند از شرکت‌های دیگر جدا بمانند.

VPS یک نسخه ارتقا یافته از هاست اشتراکی است که در آن باید منابع را با سایر شرکت ها به اشتراک بگذارید.

چرا باید VPS را انتخاب کنید؟

دلایل مختلفی برای تغییر وجود دارد هاست ارزان KVM VPS از اشتراک گذاشته شده برخی از آنها را بنویسیم:

قابلیت اطمینان وب سایت خود را افزایش دهید.

با هاست اشتراکی، فعالیت های سایر شرکت ها بر عملکرد وب سایت شما تأثیر می گذارد. اگر وب سایت همسایه شما با افزایش ناگهانی ترافیک مواجه شود، می تواند زمان بارگذاری صفحات وب شما را کاهش دهد.

چنین زمان بارگذاری کندی باعث می شود بازدیدکنندگان شما احساس بدی داشته باشند و اعتماد آنها را از دست بدهید و در دراز مدت بر درآمد شما تأثیر بگذارد. علاوه بر این، ممکن است با مشکلات امنیتی نیز روبرو شوید زیرا وب سایت شما در معرض خطر هک قرار می گیرد زیرا همه وب سایت ها بدون جداسازی روی یک سرور هستند.

با میزبانی VPS، یک محیط و منابع اختصاصی برای وب سایت خود دریافت خواهید کرد. ترافیک وب سایت همسایه شما هرگز شما را آزار نمی دهد و در برگه خود امن خواهید ماند. این کار باعث افزایش اعتبار وب سایت شما می شود و می توانید اعتماد مشتریان خود را جلب کنید.

بهبود عملکرد وب سایت

همانطور که قبلاً گفته شد، وب سایت شما هرگز در میزبانی VPS به دلیل افزایش ترافیک وب سایت های همسایه متوقف نمی شود. اما این تنها دلیل عملکرد بهتر هاست VPS نیست.

در VPS، می توانید تخصیص منابع بیشتری نسبت به هاست اشتراکی دریافت کنید. پهنای باند، فضای ذخیره سازی و فناوری بهتری دریافت خواهید کرد. بنابراین، کاربران وب سایت شما تجربه ای روان خواهند داشت و این باعث کاهش نرخ پرش می شود.

علاوه بر این، در خدمات میزبانی VPS ارزان، می توانید به راحتی هاست را ارتقا دهید تا فضای اختصاص داده شده را افزایش دهید در صورتی که بازدید زیادی از وب سایت خود شروع کردید. این به شما امکان می دهد از منابع اضافی برای تبلیغات ویژه برند، رویدادها و چت زنده استفاده کنید.

همانطور که می خواهید از منابع استفاده کنید

این بزرگترین مزیت میزبانی VPS است زیرا شما آزاد هستید که از منابع خود مطابق با نیازهای شرکت استفاده کنید. این یکی دیگر از تفاوت های بزرگ بین VPS و میزبانی مشترک است، همانطور که در اشتراک گذاری شده است. شما توانایی کمی برای مدیریت منابع دارید.

هنگامی که برای VPS ثبت نام می کنید، در مورد منابعی که می توانید آزادانه استفاده کنید مطلع خواهید شد. این به شما امکان می دهد منابع را منحصراً برای محتوای خود یا برای هدف دیگری مدیریت کنید. همچنین، می توانید چندین وب سایت را در یک طرح مدیریت کنید.

سیستم عامل و نرم افزار مورد استفاده خود را نصب کنید

هاست اشتراکی انتخاب بسیار کمی در پیکربندی سرور فراهم می کند. از آنجایی که ارائه دهنده هاست هاست اشتراکی را مدیریت می کند، انتخاب سیستم عامل و برنامه به آنها بستگی دارد. شما حتی نمی دانید که چگونه سرور برای برنامه شما تنظیم شده است.

درحالیکه در میزبانی وب ارزان VPS شما می توانید انتخاب کنید کدام سیستم عامل برای کسب و کار شما مناسب است و می توانید از نصب کننده خودکار برای توسعه برنامه کمک بگیرید. حتی برخی از برنامه های میزبانی VPS مدیریت نشده به شما آزادی کامل مربوط به مدیریت و نصب را می دهد.

به طور کلی، همه VPS برای توسعه دهندگان وب یک موهبت است زیرا می توانند نسخه PHP مورد نظر خود را انتخاب کنند یا از node.js برای توسعه وب خود استفاده کنند.

خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید

علاوه بر مزایای ذکر شده در بالا، برنامه های VPS به شما امکان می دهد خدمات مورد نیاز کسب و کار خود را انتخاب کنید. می توانید انتخاب کنید که از میزبانی VPS مدیریت شده یا مدیریت نشده استفاده کنید. با میزبانی VPS مدیریت نشده، آزادی کاملی برای پیکربندی و مدیریت هاست خود خواهید داشت، بنابراین اگر دانش فنی قوی دارید، می توانید از گزینه مدیریت نشده برای استفاده از تمام آزادی ها استفاده کنید.

اما اگر فکر می کنید میزبانی بدون مدیریت کار زیادی خواهد داشت، می توانید یک گزینه مدیریت شده را انتخاب کنید که در آن ارائه دهنده هاست شما همه کارها را برای شما انجام می دهد و شما می توانید روی تجارت خود تمرکز کنید.

نتیجه

هنگامی که آماده استفاده از هاست VPS هستید، نگرانی اصلی شما ممکن است قیمت گذاری باشد، زیرا میزبانی VPS کمی گرانتر از میزبانی مشترک است. با این حال، می‌توانید گزینه‌های آغازگر شرکت میزبان را بررسی کنید، که ممکن است ارزان‌تر از آن چیزی باشد که انتظار دارید.

فیس بوکتوییترredditpinterestلینکدینپست