منو سایت

چرا باید در سال 2023 یک وب سایت بسازید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چرا باید در سال 2023 یک وب سایت بسازید؟

چرا باید در سال 2023 یک وب سایت بسازید؟

چرا داشتن یک وب سایت در سال 2023 مهم است؟ دلایل زیادی برای داشتن یک وب سایت برای کسب و کار یا هدف شما وجود دارد. ما چند عامل را فهرست می کنیم، اما دلیل اصلی در کل این است که به شما توانایی کنترل داستان خود را می دهیم.

یک وب سایت یک حضور آنلاین برای کنترل روایت شما و ایستادگی در مقابل رقبا فراهم می کند. همچنین به عنوان پایه ای برای تلاش های بازاریابی آنلاین شما عمل می کند. اگر کسب‌وکار یا هدفی دارید که می‌خواهید از آن حمایت کنید، مشتریان یا حامیان شما در سال 2023 منتظر یک وب‌سایت خواهند بود.

وب‌سایت‌ها می‌توانند به کار شما اعتبار ببخشند و عملکرد اجتماعی شما را اثبات کنند. همچنین راه های مختلفی برای ایجاد وب سایت وجود دارد. ایجاد یک وب سایت در سال 2023 بسیار ساده تر است و شما گزینه های زیادی دارید.

در سال 2022، بیش از 1 میلیارد وب سایت وجود داشت که حتی 20 درصد از آنها به عنوان سایت های فعال علامت گذاری نشدند. بسته به منبع شما، روزانه حدود 250000 وب سایت ایجاد می شود. بنابراین اهمیت داشتن یک وب سایت بیشتر و بیشتر می شود. به خصوص که موتورهای جستجو پیدا کردن هر چیزی را در اینترنت آسان کرده اند.

پنج دلیل اصلی برای ساخت یک وب سایت در سال 2023 عبارتند از:

شما محدود به ساخت یک وب سایت بر روی سرور میزبان نیستید. می توانید از پلتفرم های رسانه های اجتماعی یا راه حل های دیگر برای حضور آنلاین خود استفاده کنید. ما استفاده از سرور هاست را توصیه می کنیم، اما مزایا و معایب این گزینه ها را توضیح خواهیم داد.

1. روایت را کنترل کنید

وب سایت شما می تواند توضیح واضحی از علت یا کسب و کار شما ارائه دهد. وقتی این کار را با نام تجاری و دامنه خود انجام می دهید، می توانید نحوه نمایش داستان خود را به عموم کنترل کنید. در حالی که نمی توانید نحوه بیان نظرات دیگران را کنترل کنید، می توانید بیانیه ای واضح و مختصر در مورد علت یا تجارت خود ارائه دهید. شما می توانید از توصیفات یا ارسال نظرات استفاده کنید تا به بازدیدکنندگان خود اطمینان بیشتری نسبت به صحت و اعتبار وب سایت ما بدهید.

چرا باید در سال 2023 یک وب سایت بسازید؟

من از فیس بوک برای نمایش هنرم و بیان فرهنگ بومی آمریکا استفاده می کنم. من داستانم را اینگونه تعریف می کنم.» مایکل کلود باتلر، استاد نجار.

به روز رسانی سایت و ارسال محتوایی که از کسب و کار/منظور شما پشتیبانی می کند، به تازه و ثابت نگه داشتن پیام شما کمک می کند. اگر از رسانه های اجتماعی استفاده می کنید، پیوندهایی به سایت های رسمی رسانه های اجتماعی خود نیز وارد کنید.

وب سایت شما به شما امکان می دهد حقایق داستان خود را ارائه دهید. داستان خود را آموزنده، جالب و جذاب نگه دارید و مخاطبانی را خواهید یافت که بیشتر می خواهند.

2. با رقبای صنعت خود رقابت کنید

چرا باید در سال 2023 یک وب سایت بسازید؟

اگر رقیب شما فروشگاهی را در مکانی می‌سازد، شما نیز فروشگاهی برای رقابت می‌سازید. همین امر در مورد وب سایت ها نیز صدق می کند. رقابت شما به احتمال زیاد در اینترنت است. اگر نه، وب سایت شما به شما مزیتی می دهد. همچنین، در سال 2023، مشتریان شما از شما انتظار دارند که یک وب سایت داشته باشید.

یک وب سایت وسیله ای عالی برای جهان است تا در مورد هدف شما اطلاعات کسب کند. می توانید پیام خود را برای پاسخ به پیام های رقیب بسازید. وب سایت شما به شما این پتانسیل را می دهد که از رقبای خود پیشی بگیرید و هدف خود را بهتر از هر کس دیگری ارائه دهید.

برای یک شرکت داشتن یک وب سایت در سال 2023 بسیار مهم است زیرا افراد بیشتری به دنبال کمک فوری یا راه هایی برای صرفه جویی در زمان و هزینه در حین دستیابی به اهداف و اهداف هستند.

یک شرکت می‌تواند از طریق وب‌سایت، وبلاگ، ویدیو یا رسانه‌های اجتماعی برای جذب مخاطبان و مشتریان خود منتشر کند. آموزنده بودن، صریح بودن و برجسته کردن تخصص خود به مشتریان بالقوه می گوید که شرکت مشکلات آنها را درک می کند و در رسیدگی و حل نقاط درد متخصص است.

به عنوان مثال، من به عنوان یک مشاور پرستار حقوقی، با بررسی صفحات بی پایان سوابق پزشکی و تبدیل اصطلاحات تخصصی پزشکی به گزارش های قابل فهم، به وکلا در پرونده های پزشکی کمک می کنم. “

جنیفر دیزون
مشاور حقوقی پرستار، نویسنده و مدیر عامل سلامت
مشاور پرستار آسمان، LLC

همین امر در مورد مشاغلی که در آن محصولات یا خدمات می فروشید نیز صدق می کند. مصرف کنندگان اغلب نظرات را می خوانند و به دنبال بهترین گزینه متناسب با اهداف و بودجه خود می گردند. با توسعه مناسب، یک وب سایت می تواند اطمینان حاصل کند که شما می توانید از طریق یک موتور جستجو پیدا شوید.

3. با بینندگان خود درگیر/تعامل کنید

تعامل یا تعامل با بینندگان یا مشتریان شما می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. بحث در مورد وبلاگ ها، وب سایت های مرکز پشتیبانی، کنفرانس ها یا جلسات ساده آنلاین نمونه هایی از تعامل هستند. رسانه های اجتماعی همچنین می توانند راه مثبتی برای تعامل با ویدیو و نظرات روزانه ارائه دهند.

اگرچه بسیاری از تعاملات ممکن است منفی شروع شوند، اما هدف شما این است که موقعیت را به فرصتی برای نشان دادن توانایی های خود تبدیل کنید. این اغلب در موارد پشتیبانی فنی یا هنگام مذاکره برای حل یک مشکل صادق است.

ایمن کردن یک قطعنامه پاداش دارد، و حتی اگر تعامل شما برای عموم در دسترس باشد، پاداش بیشتری دارد. وب سایت شما می تواند این تعاملات را منتقل کند و ثابت کند که شما یک منبع خوب و قابل اعتماد اطلاعات یا پاسخ هستید.

تعامل با مشتریان یا بینندگان به موتورهای جستجو مانند گوگل ثابت می کند که شما به مشتریان خود اهمیت می دهید. همچنین شواهدی ارائه می دهد که محتوای شما معتبر و آموزنده است. این می تواند تفاوتی باشد که شما را در رتبه بندی موتورهای جستجو بالا می برد.

4. داده های خود را کنترل و استفاده کنید

چرا باید در سال 2023 یک وب سایت بسازید؟

هنگامی که در سال 2023 یک وب سایت می سازید، همچنین می توانید داده های وب سایت خود را ردیابی کنید و سپس از آن برای تصمیم گیری در مورد کسب و کار خود استفاده کنید. ابزارهایی مانند Google Analytics یا Adobe Analytics به شما این امکان را می دهند که ترافیک وب سایت خود را ردیابی کنید تا بتوانید تلاش های خود را برای دستیابی به اهداف تجاری خود به درستی مدیریت کنید.

این برنامه‌ها به شما امکان می‌دهند داده‌ها را بگیرید و آن‌ها را به نمایش‌های بصری تبدیل کنید که راه آسان‌تری برای شناسایی مناطق مشکل‌دار فراهم می‌کند. آنها همچنین می توانند موفقیت های شما را به وضوح بیان کنند.

با تجزیه و تحلیل داده های خود، می توانید تصمیم بگیرید که چگونه بازاریابی، محصولات و پیام خود را بهبود بخشید. داده های مشتریان شما و بازخورد آنها داده های ارزشمندی است که می توانید از آنها برای به دست آوردن بینش ارزشمند در مورد کسب و کار خود استفاده کنید. این اطلاعات به شما این امکان را می دهد که در مورد مشتریان خود اطلاعات بیشتری کسب کنید تا به آنها خدمات بهتری ارائه دهید.

5. بازگشت سرمایه و اثبات اجتماعی

یک کسب و کار اغلب یک شرکت واحد نیست. ممکن است سرمایه گذارانی داشته باشید که از نزدیک پیشرفت شما را زیر نظر دارند. این می تواند ROI – بازگشت سرمایه – را به یک اولویت کلیدی برای پیگیری تبدیل کند. وب سایت شما می تواند به شما کمک کند ثابت کنید که تصمیمات درستی می گیرید.

شما می توانید با استفاده از بهترین شیوه های سئو برای رتبه بندی خوب در موتورهای جستجو به طور مشهودی به سرمایه گذاران خود نشان دهید که در حال موفقیت هستید. یک وب سایت خوب طراحی شده نیز با نشان دادن اینکه چگونه بازدیدکنندگان وب سایت شما می توانند به راحتی محصولات یا خدمات شما را بیاموزند و خریداری کنند، این امر را آشکار می کند.

وب سایت شما همچنین می تواند به عنوان شاهدی بر اعمال و رفتار اجتماعی شما باشد. این اطلاعات اغلب می تواند بر تصمیمات خرید تأثیر بگذارد و اعتبار شما را ثابت کند. برای افراد خلاقی مانند هنرمندان یا عکاسان، وب سایت ها اغلب کارهای خود را به نمایش می گذارند و نمونه هایی از مهارت های خود را ارائه می دهند.

چرا باید در سال 2023 یک وب سایت بسازید؟

“به عنوان یک هنرمند، وب سایت ها به نمایش کارهای من کمک می کنند و نه تنها ارزش من به عنوان یک هنرمند، بلکه سهم من در جامعه ام را ثابت می کند.– سیلویا نری استریکلند، هنرمند و رئیس سابق کمیسیون حقوق بشر ویرجینیا.

روش های مختلف برای ایجاد یک وب سایت

بعد از این همه صحبت در مورد اینکه چرا باید یک وب سایت بسازید، اکنون باید آماده باشید که آستین های خود را بالا بزنید و یکی بسازید. قبل از اینکه وارد عمل شوید، اجازه دهید در مورد اینکه چگونه می توانید کسب و کار خود را به صورت آنلاین راه اندازی کنید، به شما فکر کنیم.

شما می توانید به روش های مختلفی یک وب سایت ایجاد کنید. دو راه ساده برای شروع تعریف آنها، تعیین محل زندگی سایت شما است. این معمولاً از طریق یک سرویس میزبانی یا با استفاده از یک پلت فرم انجام می شود.

یک سرویس میزبانی مانند InMotion Hosting سروری را ارائه می دهد که وب سایت شما می تواند در آن توسعه یابد. همچنین می تواند محل ذخیره ایمیل های شما باشد. مزایای اصلی استفاده از سرویس هاست عبارتند از: 1) شما آزادی دارید که آن را به دلخواه خود توسعه دهید و 2) بلافاصله از نام دامنه ای که انتخاب کرده اید استفاده می کنید.

کنترل نام دامنه شما بر آدرس های ایمیل شما نیز اعمال می شود و ظاهر حرفه ای تری به آن می دهد. به عنوان مثال، به جای “[email protected]“، می شود”[email protected]

پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، اینستاگرام یا واتس‌اپ گزینه‌های توسعه شما را محدود می‌کنند و معمولاً نام‌های دامنه منحصربه‌فردی را ارائه نمی‌کنند.

با این حال، همین پلتفرم‌ها می‌توانند راه‌حل‌های آسانی را ارائه دهند، اگر مشکلی ندارید که رابط و تصمیمات طراحی را به آنها بسپارید. شما می توانید آن را برای برند خود سفارشی کنید، اما عملکرد شما محدود خواهد بود.

اگر صاحب کسب و کار هستید و می خواهید در سال 2023 وب سایتی بسازید که بتواند با نیازهای شما رشد کند، پس توصیه ما این است که یک سرویس میزبانی پیدا کنید و در مورد نرم افزار یا سرویس ساخت وب سایت خود تصمیم بگیرید. این اغلب ممکن است کمی بیشتر طول بکشد و نیاز به آموزش و برنامه ریزی داشته باشد، اما زمانی که انجام شود سرمایه گذاری ارزشمندی خواهد بود.

ساخت یک وب سایت با خدمات میزبانی به شما کنترل کامل بر فرآیند را می دهد و به شما امکان می دهد بر اساس نیازهای تجاری خود گسترش یا حتی قرارداد ببندید.


هنگامی که در سال 2023 یک وب سایت ایجاد می کنید، خواهید دید که ابتکار عمل برای کنترل داستان خود را برای رقابت با هر کسی در صنعت خود به دست گرفته اید. همچنین می توانید با مشتریان/کاربران/بینندگان خود برای ارائه اطلاعات، محصولات یا خدماتی که می تواند زندگی آنها را بهبود بخشد، ارتباط برقرار کنید.

از داده های وب سایت خود برای اتخاذ تصمیمات تجاری خوب استفاده کنید و نشان دهید که ارزش سرمایه گذاری را دارید. راهی برای ایجاد حضور در وب سایت خود انتخاب کنید و سپس ثابت کنید که کار شما برای سال های آینده معتبر و مفید است.