منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویژگی های Sprout Invoices برای صورتحساب وردپرس

ویژگی های Sprout Invoices برای صورتحساب وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ویژگی های Sprout Invoices برای صورتحساب وردپرس

ویژگی های Sprout Invoices for WordPress Billing - Header Image

یک مشکل رایج هنگام استفاده از وردپرس برای تجارت الکترونیک یا یک مدل تجاری سنتی تر، نحوه ایجاد و ردیابی اسناد صورتحساب است. استفاده از فاکتورهای Sprout برای صورتحساب یک راه حل عالی است که می تواند به شما در تمام مراحل فرآیند صورتحساب کمک کند.

مزیت اصلی استفاده از فاکتورهای Sprout برای صورت‌حساب، توانایی آن در ایجاد و پیگیری برآوردها، فاکتورها، اعلان‌ها، پرداخت‌ها و پرداخت‌های مکرر است. همچنین می توان آن را با استفاده از بسیاری از گزینه های داخلی و افزونه های شخص ثالث گسترش داد. این مقاله بر روی ارائه یک نمای کلی از این ویژگی ها تمرکز خواهد کرد.

برای محصولات یا خدمات رتبه بندی ایجاد کنید

برآوردها به شما این امکان را می دهد که یک سند اولیه محصول یا خدمات را به مشتری بالقوه خود ارائه دهید. Sprout Invoices به شما امکان می دهد تخمین هایی با قالب بندی زیبا انجام دهید که می توانید آنها را پیگیری کنید. گزینه های سفارشی سازی به شما امکان می دهد ارزیابی هایی ایجاد کنید که بتوانید به طور خاص برای مشتریان خود طراحی کنید. می توانید نمونه ای از امتیاز را در تصویر زیر مشاهده کنید.

نمونه ای از پیش بینی در فاکتورهای Sprout

می‌توانید وضعیت ارزیابی، نرخ/قیمت ارزیابی، نام مشتری، و اینکه آیا ارزیابی ارسال شده است را پیگیری کنید. برآوردهای تایید شده همچنین به صورت خودکار یک فاکتور برای پرداخت ایجاد می کند.

ایجاد فاکتور برای صورتحساب

ایجاد فاکتور برای صورتحساب مشتریان خود تمرکز اصلی افزونه Sprout Invoices برای وردپرس است. شما می توانید با استفاده از یک الگوی پیش فرض به سرعت برای مشتریان خود فاکتور ایجاد کنید یا حتی برای سفارشی کردن فاکتورها برای یک مشتری خاص کار کنید.

گزینه های صورتحساب سفارشی در Sprout Invoicing

فاکتورها قابل پیگیری هستند و دارای ویژگی های زیادی هستند که به شما امکان می دهد سوابق دقیق و به موقع لازم برای تجارت خود را حفظ کنید. می‌توانید فاکتورها را به پروژه‌ها و مشتریان پیوند دهید، شرایط و یادداشت‌های خاصی را اضافه کنید، تغییرات در تاریخچه صورت‌حساب را پیگیری کنید، و اعلان‌هایی را برای اطلاع مشتریان خود ایجاد کنید.

صورت‌حساب‌های Sprout کمک می‌کند تا کسب‌وکار شما را متمایز کنید و به مشتریانتان حس شناسایی بیشتری با تعداد زیادی ویژگی و گزینه‌های سفارشی‌سازی بدهید.

گزینه های اعلان در فاکتورهای Sprout

Sprout Invoices همچنین شامل یک ویژگی اعلان است که عمدتاً از طریق ایمیل کار می کند. اما همچنین می توان آن را با استفاده از افزونه های داخلی مانند Twilio SMS گسترش داد. اعلان‌ها در تمام بخش‌های فرآیند صورت‌حساب، از برآوردها گرفته تا فاکتورها و پرداخت‌های مکرر، در دسترس هستند. مشتریان شما هنگام استفاده از فاکتورهای Sprout از وضعیت صورتحساب خود مطلع خواهند شد.

تنظیمات اعلان پیامک Twilio برای Sprout

پرداخت را از طریق فاکتورهای Sprout برنامه ریزی کنید

استفاده از Sprout Invoices برای صورت‌حساب، حدس و گمان را از مدیریت برنامه‌های پرداخت برای فاکتورهای شما حذف می‌کند. تنها تعدادی از گزینه‌های داخلی شامل زمان‌بندی شرایط پرداخت، ردیابی سپرده‌ها و پرداخت‌های دستی به‌عنوان سرپرست درون‌برنامه است. شما به راحتی می توانید فاکتورها را با مشاهده یک جدول انباشته که می تواند برای نمایش وضعیت های خاص فاکتور فیلتر شود، ردیابی کنید. زمانی که از فاکتورهای Sprout استفاده می کنید، مدیریت برنامه پرداختتان آسان است.

شرایط پرداخت در فاکتورهای Sprout

پرداخت های مکرر خودکار برای اشتراک ها یا محصولات

فاکتورهای تکراری ایجاد کنید - فاکتورهای جوانه زده

Sprout Invoices همچنین شامل گزینه ای برای ایجاد فاکتورهای تکراری است. هر زمان که پرداخت در صورت‌حساب تکراری انجام شود، فاکتور کلون شده و به پایگاه داده شما اضافه می‌شود. همچنین مشتری از پرداخت مطلع خواهد شد. همچنین می توانید در صورت نیاز فاکتورهای دستی برای فاکتورهای تکراری ایجاد کنید.

پشتیبانی از روش پرداخت

Sprout همچنین شامل پشتیبانی از طیف گسترده ای از پردازشگرهای پرداخت است. برای نام بردن از Paypal، Zelle، Stripe، Square، Authorize.net و NMI پشتیبانی وجود دارد. همچنین برای پذیرش پول نقد یا چک برای مکان‌ها یا رویدادهایی که این روش‌های پرداخت پذیرفته شده و باید ردیابی شوند، پشتیبانی می‌شود.

گزینه های پردازش پرداخت در فاکتورهای Sprout

ادغام برنامه ها و افزونه ها

آنچه واقعاً Sprout Invoices را قدرتمند می کند، افزونه های آن است. می‌توانید به راحتی دامنه برنامه را با افزونه‌های داخلی، افزونه‌های شخص ثالث یا افزونه‌های همراه آن گسترش دهید. علاوه بر این، با استفاده از Zapier، می‌توانید بیش از 5000 برنامه از جمله تقویم، Google Sheets، Slack، Hotjar و SEMrush را ادغام کنید.

اگر مایل باشید و بتوانید برنامه های بیشتری را برای استفاده از داده های صورتحساب Sprout خود اضافه کنید، متوجه خواهید شد که افزونه وردپرس شما بسیار بیشتر از یک راه حل برای صورتحساب است.

پشتیبانی از یکپارچه سازی Zapier - امکان ادغام سایر برنامه ها در فاکتورهای Sprout

پیگیری صورتحساب خود با فاکتورهای Sprout ابزار قدرتمندی است که می توانید به سایت وردپرس خود اضافه کنید. این ابزاری با ویژگی های بسیاری است که با هدف آسان کردن کار ایجاد فاکتور برای صورتحساب است. همچنین انعطاف پذیری را با گزینه های زیادی برای سفارشی کردن اسنادی که برای مشتریان خود ارسال می کنید، اضافه می کند.

به 4 روش مختلف فروخته می شود: Basic، Plus، Pro و Agency. اگر به دنبال برنامه ای هستید که به شما در سازماندهی کار صورتحساب کمک کند، حتماً Sprout Invoices را امتحان کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزونه وردپرس، راهنمای محصول مرکز پشتیبانی میزبانی InMotion برای Sprout را بررسی کنید.