منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • میزبانی Reseller Hosting InMotion در مقابل میزبانی Reseller Reseller Bluehost

میزبانی Reseller Hosting InMotion در مقابل میزبانی Reseller Reseller Bluehost

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
میزبانی Reseller Hosting InMotion در مقابل میزبانی Reseller Reseller Bluehost

نماینده فروش میزبانی inmotion در مقابل فروشنده هیروی bluehost

هنگامی که تصمیم می گیرید کدام طرح میزبانی فروشنده برای شما مناسب است، به مقایسه جانبی مشخصات، ویژگی ها و مزایای اضافی برنامه های میزبانی خاص کمک می کند. این امر به ویژه هنگامی که به مقایسه خدمات ارائه شده توسط شرکت های میزبان مختلف می رسد مفید است. در این مقاله، ما برنامه‌های میزبانی Reseller Hosting InMotion را با موارد ارائه شده توسط Bluehost مقایسه می‌کنیم و به شما کمک می‌کنیم تصمیم بگیرید کدام برنامه برای استراتژی کسب‌وکار شما بهتر است.

موضوعات شامل

مقایسه پلن های هاست

برای کمک به درک بهتر میزبانی InMotion Reseller Hosting با میزبانی Reseller Bluehost، در اینجا نمودار مقایسه ای برای مشخصات و ویژگی های مختلف آورده شده است:

میزبانی InMotionذخیره سازیپهنای باندمجوزهای سی پنلBluehostذخیره سازیپهنای باندحساب های سی پنل
R-1000S100 گیگابایت SSD800 گیگابایت25قابل توجه40 گیگابایت SSD800 گیگابایت5
R-2000S160 گیگابایت SSD1200 گیگابایت50از پیش50 گیگابایت SSD1000 گیگابایت5
R-3000S200 گیگابایت SSD1600 گیگابایت80حرفه ای100 گیگابایت SSD2000 گیگابایت5
توزیع کننده VPS125 گیگابایت SSD، 7 گیگابایت رمنامحدود5+نهایی200 گیگابایت SSD3900 گیگابایت5

همانطور که از این نمودار مقایسه می بینید، برنامه های Reseller Hosting InMotion شامل فضای ذخیره سازی بیشتر برای سه طرح از چهار طرح و همچنین مجوزهای cPanel اضافی است که می تواند برای ایجاد حساب های مشتری استفاده شود. داشتن تعداد زیادی مجوز cPanel برای کار به این معنی است که می توانید بدون نگرانی در مورد خرید مجوزهای اضافی به رشد کسب و کار فروشندگان خود ادامه دهید.

ویژگی های کلیدی برنامه های فروش میزبانی InMotion

اگرچه جدول بالا برنامه های Reseller Hosting InMotion را با Bluehost مقایسه می کند، اما فقط ویژگی های مشترک این دو نوع برنامه را مقایسه می کند. طرح‌های نمایندگی فروش میزبانی InMotion همچنین مزایایی را ارائه می‌دهند که شایان ذکر است با جزئیات بیشتر:

ابزار بازاریابی

 • سازنده وب سایت – یک ابزار سازنده و مدیریت وب‌سایت با کاربری آسان که توسط BoldGrid، یک نوع وردپرس غنی از ویژگی‌ها طراحی شده است.
 • به ایمیل در هر جایی دسترسی داشته باشید – از هر دستگاهی، خواه موبایل یا دسکتاپ، به ایمیل خود دسترسی داشته باشید.
 • اعتبار آگهی رایگان – اعتبار آگهی رایگان برای کمک به انتشار اخبار در مورد کسب و کار شما.
 • ابزارهای مدیریت مشتری – حساب های مشتری و اشتراک ها را با ابزارهای مبتنی بر مرورگر با استفاده آسان مدیریت کنید.

بسته امنیتی

 • SSL رایگان – افزودن گواهی SSL به سایت شما به بازدیدکنندگان نشان می دهد که ایمن است و حتی می تواند رتبه بندی موتور جستجوی شما را افزایش دهد.
 • محافظت در برابر هک و بدافزار – ابزارهای قدرتمند اسکن بدافزار و سیستم های بازرسی فایل اطمینان حاصل می کنند که داده های شما در برابر کاربران مخرب و نرم افزارهای در معرض خطر محافظت می شوند.
 • حفاظت DDOS – در صورت حمله DDOS، سرور شما با تکنیک های کاهش محافظت می شود که وب سایت شما را آنلاین نگه می دارد.
 • پشتیبان گیری خودکار – با ایجاد پشتیبان‌گیری منظم و ایمن، می‌توانید مطمئن باشید که در صورت خرابی فاجعه‌بار، می‌توانید اطلاعات خود را بازیابی کنید.

در حالی که برخی از این ویژگی ها توسط سایر ارائه دهندگان میزبانی وب ارائه می شود، میزبانی InMotion همه اینها را علاوه بر پشتیبانی فنی زنده 24/7 از طریق تلفن، چت آنلاین یا ایمیل ارائه می دهد.

سوالات متداول برای توزیع کنندگان

آیا میزبانی Reseller برای من مناسب است؟

اگر به دنبال راه اندازی یک کسب و کار میزبانی وب هستید اما منابع لازم برای راه اندازی سرورها و زیرساخت مرکز داده خود را ندارید، میزبانی نمایندگی فروش ممکن است برای شما مناسب باشد.

تفاوت بین طرح های هاست نمایندگی و هاست اشتراکی چیست؟

در حالی که معمول است که سرورهای فروشنده به روشی مشابه با سرورهای اشتراکی راه‌اندازی شوند، برنامه‌های میزبانی نمایندگی معمولاً شامل ابزارهای اضافی برای کمک به ثبت نام مشتریان، فروش نام دامنه و موارد دیگر به آنها می‌شوند.

برای چه چیزی می توانم از طرح میزبانی Reseller استفاده کنم؟

هاست Reseller برای شرکت هایی مفید است که می خواهند خدمات میزبانی وب را بدون هزینه های اضافی مرتبط با راه اندازی مرکز داده پیشرفته بفروشند. خدمات نمایندگی فروش را می توان با خدمات طراحی وب ترکیب کرد تا هم پشتیبانی front-end و هم back-end را در اختیار کاربران قرار دهد.

شروع با موفقیت

اکنون که با ویژگی‌های برنامه‌های فروشنده InMotion Hosting و Bluehost آشنا شدید، باید بتوانید تصمیم آگاهانه‌تری در مورد اینکه کدام ارائه‌دهنده و برنامه برای شما مناسب است، بگیرید. راه اندازی یک تجارت فروش می تواند چالش برانگیز باشد، اما با یک برنامه میزبانی مناسب، می توانید شروع خوبی داشته باشید و خود را برای موفقیت آماده کنید.

با تبدیل شدن به یک فروشنده، به کسب و کار طراحی وب خود ارزش بیافزایید. میزبانی وب، ایمیل و ثبت دامنه را برای خدمات خود با ما ارائه دهید طرح های میزبانی نمایندگی فروش!