منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • میزبانی InMotion میزبانی نمایندگی فروش را با فضای ذخیره سازی NVMe SSD بهبود می بخشد

میزبانی InMotion میزبانی نمایندگی فروش را با فضای ذخیره سازی NVMe SSD بهبود می بخشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
میزبانی InMotion میزبانی نمایندگی فروش را با فضای ذخیره سازی NVMe SSD بهبود می بخشد

میزبانی InMotion میزبانی نمایندگی فروش را با فضای ذخیره سازی NVMe SSD بهبود می بخشد

InMotion Hosting در حال بهبودهای قابل توجهی در برنامه های میزبانی Reseller خود است. معرفی یک طرح جدید R-4000S و افزودن سرورهای SSD فوق العاده قابل اعتماد NVMe به برنامه های فعلی ما. این افزایش امکانات، خبر خوبی برای فروشندگان میزبانی وب است.

بنابراین مشتریان جدید و فعلی ما چه چیزی باید بدانند؟

طرح های میزبانی نمایندگی فروش سریع و قابل اعتماد با درایوهای NVMe

میزبانی توزیع کننده با درایوهای NVMe

میزبانی InMotion با استفاده از سرورهای مجهز به NVMe، میزبانی سریع‌تر و مطمئن‌تری نسبت به هارد دیسک‌های سنتی ارائه می‌دهد. مشتریان می توانند تا 20 برابر سرعت و عملکرد را انتظار داشته باشند.

اگر شما یک کسب و کار کوچک هستید که وب سایت های مشتری زیادی را مدیریت می کنید، طرح R-4000N و طرح های میزبانی Reseller بهترین گزینه هایی هستند که باید در نظر بگیرید. با سرعت انتقال داده‌های سریع‌تر و افزایش عملکرد، فریلنسرها و توزیع‌کنندگان می‌توانند عملیات وب‌سایت خود را افزایش دهند و مشتریان خود را بهتر مدیریت کنند و در عین حال راه‌حلی مقرون‌به‌صرفه را حفظ کنند.

به گفته Trey Faison، مدیر توسعه و سیستم‌ها، «ما می‌خواهیم مشتریان فروشنده ما بر مدیریت کسب‌وکارها و وب‌سایت‌های خود تمرکز کنند. به همین دلیل است که ما همیشه در تلاش هستیم تا خدمات خود را با راه‌حل‌های نوآورانه بهبود بخشیم که به مشتریان ما بهره‌وری لازم برای موفقیت را می‌دهد.»

معرفی طرح میزبانی نمایندگی فروش جدید

طرح جدید R-4000N InMotion Hosting شامل ویژگی هایی مانند:

  • پهنای باند نامحدود
  • حساب های ایمیل نامحدود
  • بسته امنیتی، SSL رایگان و آدرس های IP اختصاصی
  • cPanel و WHMCS برای پشتیبانی از چندین حساب
  • پشتیبانی فنی 24/7

اگر شما یک فریلنسر هستید و می خواهید خدمات بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهید، Reseller Hosting ابزاری عالی برای بررسی است. با ارتقا به فضای ذخیره سازی NVMe SSD، برنامه های میزبانی Reseller Hosting InMotion می تواند عملیات وب سایت سریعتر و قابل اعتمادتری را ارائه دهد که هم برای شما و هم برای مشتریان شما مفید خواهد بود.

فریلنسرها با همکاری با یک ارائه دهنده هاست نمایندگی قابل اعتماد مانند InMotion Hosting می توانند میزبانی وب، دامنه ها، خدمات ایمیل و سایر راه حل های مرتبط با وب سایت را به مشتریان خود ارائه دهند.

Faison می افزاید: “ما درک می کنیم که مشتریان میزبان نمایندگی فروش نیازها و الزامات منحصر به فردی دارند.” “طرح R-4000N و ارتقاء برنامه های میزبانی Reseller ما از مشتریان با کارایی، عملکرد و مقیاس پذیری بهتر پشتیبانی می کند.”

به طور خلاصه، به ارائه تجارب میزبانی سریع برای مشتریان و مشاغل آنها اختصاص دارد. InMotion Hosting برای محافظت از سیستم‌های خود در آینده، یک پلن سطح بالا و فضای ذخیره‌سازی NVMe SSD را برای اکثر برنامه‌های میزبانی فروش معرفی می‌کند.

با تبدیل شدن به یک فروشنده، به کسب و کار طراحی وب خود ارزش بیافزایید. میزبانی وب، ایمیل و ثبت دامنه را با طرح های میزبانی Reseller ما به خدمات خود اضافه کنید!

نشانکذخیره سازی سریع NVMe SSD نشانکبسته امنیتی، SSL رایگان و آدرس های IP اختصاصی نشانکپهنای باند نامحدود

برنامه های میزبانی نمایندگی فروش را ببینید


برای اطلاعات بیشتر، به بیانیه مطبوعاتی ما در تاریخ 2 مه 2023 مراجعه کنید.