منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • میزبانی InMotion معاملات جمعه سیاه / سایبری دوشنبه 2022 را نشان می دهد

میزبانی InMotion معاملات جمعه سیاه / سایبری دوشنبه 2022 را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
میزبانی InMotion معاملات جمعه سیاه / سایبری دوشنبه 2022 را نشان می دهد

میزبانی InMotion معاملات جمعه سیاه / سایبری دوشنبه 2022 را نشان می دهد

به گفته اندی ویلیامز، فوق العاده ترین زمان سال است. با شادی جشن، تخم مرغ، سنت های خانوادگی و رقص جولی اندروز در بالای قله های کوه های اتریش، تنها چیزی که بهتر است در تعطیلات زیاد است.

اگر می ترسید در Walmart محلی خود مورد اصابت قرار بگیرید، پس خوش شانس هستید. از راحتی تلفن هوشمند خود، می توانید از صرفه جویی در همه پیشنهادات میزبانی ما لذت ببرید – فقط منتظر باشید تا کسی یک سرور کاملاً جدید را که زیر درخت نشسته است جعبه گشایی کند، یا بهتر است بگوییم یک تفنگ بادی مدل 200 تیری، با قطب نما سهام . چیزهای کمی بهتر از Red Ryder BB Gun وجود دارد، اما ما چند پیشنهاد عالی برای جعبه گشایی آماده کرده ایم.

معاملات میزبانی مشترک

هاست اشتراکی: طرح حرفه ای 12.99 دلار در ماه
بیش از 400 دلار صرفه جویی کنید و یک دامنه رایگان اضافی در تمام برنامه های میزبانی مشترک دریافت کنید. مشتریان حرفه ای همچنین یک سال یا بیشتر پشتیبان رایگان دریافت خواهند کرد.

میزبانی سایت های نامحدود با فضای ذخیره سازی نامحدود، پهنای باند و حساب های ایمیل در همه برنامه ها به جز Core.

هاست اشتراکی وردپرس: برنامه WP Pro برای 14.99 دلار در ماه
تا 380 دلار در هاست بهینه شده وردپرس صرفه جویی کنید. دو دامنه رایگان در همه برنامه ها و پشتیبان گیری رایگان برای یک سال یا بیشتر دریافت کنید.

میزبانی سایت های نامحدود با فضای ذخیره سازی نامحدود، پهنای باند و حساب های ایمیل در همه برنامه ها به جز WP Core.

میزبانی نمایندگی فروش: برنامه R-2000S برای 16.99 دلار در ماه
یک طرح Reseller R-2000S را با قیمت R-1000S خریداری کنید و بیش از 900 دلار صرفه جویی کنید! طرح Reseller R-2000S شامل 160 گیگابایت حافظه SSD، 50 مجوز cPanel و 2 آدرس IP اختصاصی است.

ابزارهای بازاریابی رایگان و مجموعه امنیتی جدید ما در همه طرح‌های فروش به‌روز گنجانده شده است.

معاملات سرور با کارایی بالا

میزبانی VPS مدیریت شده: برنامه رم 12 گیگابایتی VPS با قیمت 39.99 دلار در ماه
طرح VPS 12GB RAM را به قیمت طرح VPS 8GB RAM ما خریداری کنید و تا 2412 دلار صرفه جویی کنید. تمامی برنامه های مدیریت شده VPS شامل cPanel، WebHost Manager، سرورهای NVMe* SSD و انتقال رایگان وب سایت می باشد.

اگر سنت های عالی فصل تعطیلات کافی نیست، منتظر انتشار دو باشید برنامه های سرور اختصاصی جدید. شروع از 89.99 دلار در ماه، Aspire Plan مقرون به صرفه ترین راه برای شروع میزبانی کسب و کار شما بر روی یک سرور اختصاصی است. مشتریان جدید می توانند تا 1200 دلار در هاست اختصاصی صرفه جویی کنند.

برای پیشنهادات و تبلیغات بیشتر با بخش فروش به شماره (888) 321-4678 داخلی 1 تماس بگیرید. برای اطلاع از شرایط و ضوابط کامل به inmotionhosting.com مراجعه کنید.

فقط حساب های مشتری جدید این پیشنهاد تا 30 نوامبر 2022 ساعت 6:00 عصر به وقت شرقی معتبر است.
*درایوهای NVMe در برنامه های انتخابی موجود است.