میزبانی InMotion اولین مرکز داده بین المللی را در اروپا راه اندازی کرد

میزبانی InMotion اولین مرکز داده بین المللی را در اروپا راه اندازی کرد

میزبانی InMotion با یک مرکز داده جدید در هلند دامنه خود را گسترش می دهد. این نقطه عطف مهم نشان دهنده گسترش برنامه های میزبانی مشترک این شرکت به مشتریان جدید اروپایی و کسانی است که به دنبال حضور اروپایی هستند.

“هدف ما ارائه بهترین تجربه میزبانی ممکن به مشتریان خود است. این گسترش به ما این امکان را می دهد که این کار را انجام دهیم.»

– جان جوزف
مدیر موفقیت مشتری

مرکز داده اروپا

تمامی خطوط تولید InMotion Hosting در ماه های آینده در مرکز داده جدید اروپا در دسترس خواهد بود. در نتیجه، گسترش آن به بازار اروپا یک فرصت منحصر به فرد برای مشتریانی است که به خدمات میزبانی وب سریع و قابل اعتماد نیاز دارند.

مرکز داده سه طبقه ساخته شده در آمستردام، هلند واقع شده است. این مکان به دلیل اتصال، قابلیت اطمینان و اقدامات امنیتی چند لایه شناخته شده است. بنابراین، به عنوان خانه سه تا از بزرگترین صرافی های اینترنتی جهان، مرکز داده جدید به مشتریان میزبانی InMotion سرعت وب سایت بالاتر و عملکرد بهتر ارائه می دهد.

InMotion Hosting به خدمات میزبانی سریع و قابل اعتماد خود افتخار می کند و گسترش آن در اتحادیه اروپا (EU) بازار جدیدی را برای مشتریان فراهم می کند تا به آن دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، این شرکت کاملاً با مقررات GDPR مطابقت دارد و حفاظت و امنیت بهینه داده ها را برای مشتریان خود تضمین می کند.

مرکز داده اروپایی InMotion Hosting به مشتریان امکان دسترسی به موارد زیر را می دهد:

  • سخت افزار NVMe
  • 99.99% مانیتورینگ و نظارت بر امنیت شبکه
  • تنظیمات پیشرفته سرور UltraStack برای عملکرد
  • گواهینامه SSL رایگان؛ محافظت عالی در برابر بدافزارها و هک ها
  • ضمانت بازگشت پول پیشرو در صنعت
  • تیم های خدمات و پشتیبانی برنده جایزه

“ما مفتخریم که یکی از معدود ارائه دهندگان میزبانی هستیم که درایوهای NVMe را در مراکز داده خود ارائه می دهیم. راه حل های پیشرفته پشتیبان گیری و کنترل کامل بر حریم خصوصی داده ها نیز در برنامه های میزبانی وب ما استاندارد هستند. ما متعهد هستیم که مطمئن ترین و نوآورانه ترین خدمات میزبانی را به مشتریان خود ارائه دهیم. مرکز داده پیشرفته ما در اتحادیه اروپا نمونه ای از نحوه انجام این تعهد است.

– جان جوزف
مدیر موفقیت مشتری

رشد InMotion Hosting در اروپا نشان دهنده تعهد این شرکت به ارائه خدمات میزبانی نوآورانه، قابل اعتماد و ایمن در سراسر جهان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میزبانی مشترک با میزبانی InMotion، به www.inmotionhosting.com/shared-hosting مراجعه کنید.


برای اطلاعات بیشتر، به بیانیه مطبوعاتی ما در تاریخ 28 مارس 2023 مراجعه کنید.