منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ملزومات آنلاین کسب و کار شما برای رونق به آن نیاز دارد

ملزومات آنلاین کسب و کار شما برای رونق به آن نیاز دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ملزومات آنلاین کسب و کار شما برای رونق به آن نیاز دارد

title ملزومات آنلاین آنچه کسب و کار شما برای رونق با آرم InMotion Hosting به آن نیاز دارد

مفهوم تحلیل برنامه ریزی آماری گزارش نمودار تجاری

برای اینکه کسب و کار شما رونق بگیرد، باید دائماً مشتریان جدیدی جذب کنید. در حالی که تماس سرد و تبلیغات سنتی مزایای خود را دارند، ما اکنون در دنیای آنلاین زندگی می‌کنیم – وقتی مردم می‌خواهند کاری انجام شود، اولین ایستگاه آنها صفحات زرد نیست، بلکه گوگل است. اگر قرار است طرح بازاریابی کسب و کار کوچک شما موفق شود، باید حضور قوی در بازاریابی آنلاین داشته باشید.

طبیعتاً شما هم نگران هزینه و هم زمان هستید. اگرچه اگر مراقب نباشید بازاریابی آنلاین می تواند گران باشد، اما اگر امیدوارید کسب و کار خود را توسعه دهید، رعایت حداقل الزامات الزامی است – و می توان آن را به روشی مقرون به صرفه انجام داد. در واقع، شما می توانید بسیاری از مراحل زیر را به صورت رایگان انجام دهید! در اینجا عناصر ضروری آنلاین هستند که کسب و کار شما برای رونق در قرن بیست و یکم نیاز دارد:

1. وب سایت عالی

شما می خواهید وب سایت شما شیک و واکنش گرا باشد. این باید حاوی تمام اطلاعات مرتبط در مورد شرکت شما باشد، از جمله اینکه شما چه کسی هستید، چه خدماتی ارائه می دهید، مکان شما و اطلاعات تماس شما. شما نیازی به داشتن یکسری گرافیک فانتزی ندارید – فقط روی ارائه اطلاعات کلیدی به روشی ساده و آسان تمرکز کنید. می توانید از ویرایشگر جدید وب سایت وردپرس BoldGrid ما برای ساخت سریع وب سایت جدید خود استفاده کنید.

مرحله پاداش: صفحه ای در وب سایت خود راه اندازی کنید تا پیشنهادات ویژه ای را برای پاداش دادن به مشتریان و مشتریانی که به آن مراجعه می کنند، تبلیغ کنید. اگر هنوز میزبانی وب را ایمن نکرده‌اید، لطفاً این بررسی آموزنده InMotion Hosting را بررسی کنید تا به شما در شروع کار کمک کند.

2. حساب های رسانه های اجتماعی

در حالی که صدها پلتفرم رسانه اجتماعی در دسترس هستند، فقط باید نگران دو مورد بزرگ باشید: فیس بوک و توییتر (اگرچه اگر کسب و کار شما بر چیزی مرتبط با زیبایی شناسی متمرکز است، باید اینستاگرام را در نظر بگیرید). شما باید یک نمایه رایگان ایجاد کنید که حاوی اطلاعات اولیه درباره کسب و کار شما از جمله اطلاعات تماس باشد. از لوگوی خود به عنوان تصویر نمایه برای افزایش شناخت برند استفاده کنید. نیازی نیست هر روز پست بگذارید، اگرچه به ایجاد آگاهی از برند کمک می کند.

مرحله پاداش: شخصی را تعیین کنید که به‌روزرسانی‌های کوتاه منظم را در حساب‌های فیس‌بوک و توییتر شما ارسال کند.

3. نام شما در سایت های بررسی شخص ثالث

در حالی که حساب‌های وب‌سایت و رسانه‌های اجتماعی شما کمک زیادی به ایجاد شهرت شما می‌کنند، بسیاری از مردم قبل از نزدیک شدن به کسب‌وکار شما به یک منبع بی‌طرف نگاه می‌کنند. به همین دلیل است که هر طرح بازاریابی آنلاین باید بر ایجاد یک نمایه در سایت های بررسی شخص ثالث مانند Yelp و TripAdvisor تأکید کند. دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید اطلاعات تماس و آدرس وب سایت شما صحیح است، سپس به بررسی ها نگاه کنید و ببینید افراد چه می گویند.

مرحله پاداش: این سایت ها را برای بررسی های بد زیر نظر بگیرید. وقتی یک بررسی بد می بینید، فوراً برای اصلاح مشکل مشتری اقدام کنید.

4. به روز رسانی های منظم را برنامه ریزی کنید

هنگامی که وب سایت و پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را راه اندازی کردید، باید شروع به برنامه ریزی به روز رسانی منظم کنید. شما می‌خواهید مطمئن شوید که اطلاعاتی که مشتریان آنلاین پیدا می‌کنند همیشه دقیق هستند – به‌ویژه اطلاعات تماس کسب و کار و آدرس شما. یک بار در ماه، از شخصی بخواهید وب سایت و تمام نمایه های شما را بررسی کند و همه چیز را بررسی کند – حتی اگر فکر نمی کنید چیزی تغییر کرده است. چیزی به سادگی تغییر ساعات کاری خود از ساعت 8 بعد از ظهر به 7 بعدازظهر به راحتی قابل چشم پوشی است – اما این بدان معنا نیست که نظر عصبانی از مشتری که انتظار داشت فروشگاه شما در ساعت 7:30 بعد از ظهر باز شود را نخواهید دید.

مرحله پاداش: به روز رسانی های منظم را برای پروفایل های وبلاگ و رسانه های اجتماعی خود برنامه ریزی کنید. این به‌روزرسانی‌ها می‌توانند شامل اطلاعاتی درباره نحوه تغییر کسب‌وکار شما باشند تا مشتریان و مشتریان شما اولین کسانی باشند که از آن مطلع می‌شوند.

5. گزینه های تماس آسان را ارائه دهید

هدف از یک طرح بازاریابی کسب و کار کوچک برقراری ارتباط است – شما باید افرادی را پیدا کنید که به محصول یا خدمات شما علاقه مند هستند و با آنها ارتباط برقرار کنید. به یاد داشته باشید که بسیاری از افراد ساده ترین راه حل ارائه شده را انتخاب می کنند. اگر آنها کسب و کار شما را با یک تجارت رقیب مقایسه می کنند و شما نیاز دارید که مشتری تماس بگیرد در حالی که کسب و کار دیگر یک فرم تماس به راحتی قابل دسترسی دارد – کسب و کار شما ضرر خواهد کرد. این در مورد رسانه های اجتماعی نیز صدق می کند – وقتی شخصی در کسب و کار شما توییت می کند یا در صفحه فیس بوک شما نظر می دهد، باید شخصی را آماده پاسخگویی داشته باشید. کارها را تا حد امکان برای مشتریان خود آسان کنید.

مرحله پاداش: یک ویژگی چت زنده به وب سایت خود اضافه کنید و به مشتریان خود دسترسی فوری به کسب و کار خود بدهید.

گزینه های پیشرفته

اگرچه مراحل بالا حداقل الزامات بازاریابی آنلاین را برطرف می کند، اما می توانید کارها را بیشتر انجام دهید. اگر می‌خواهید تلاش‌های بازاریابی کسب‌وکار کوچک خود را به حداکثر برسانید و حداکثر پاداش را به دست آورید، در اینجا چند نکته پیشرفته وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

بهینه سازی موتور جستجو

وقتی شخصی به محصول یا خدماتی نیاز دارد و نمی داند کجا آن را پیدا کند، اولین ایستگاه او معمولاً همان است: Google. بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) راهی برای ایجاد محتوا و ویرایش ابرداده های وب سایت شما است تا اطمینان حاصل شود که رتبه شما در موتورهای جستجوی مختلف تا حد ممکن بالاتر است. یک کمپین سئو به خوبی انجام شده می تواند تضمین کند که کسب و کار شما اولین چیزی است که افراد هنگام جستجو در اینترنت می بینند.

محتوای منحصر به فرد را منتشر کنید

محتوا مهم ترین چیز است – و باعث می شود افراد به وب سایت شما برگردند. با برنامه ریزی و انتشار محتوای منظم، چه به روز رسانی صفحه فیس بوک، توییت ها یا پست های وبلاگ، هم شناخت برند و هم وفاداری مشتری را افزایش می دهید.

مشارکت اجتماعی داشته باشید

در توییتر و فیسبوک با مردم صحبت کنید. بحث ها را شروع کنید مقالات جالب را منتشر کنید. نمایه رسانه های اجتماعی کسب و کار خود را به مکانی تبدیل کنید که مردم می خواهند آن را بررسی کنند. هرچه مخاطبان شما بیشتر باشد، کسب و کار شما معتبرتر به نظر می رسد.

بازاریابی خود را افزایش دهید

بزرگترین مزیت یک کمپین بازاریابی آنلاین این است که افزایش آن آسان است. به عنوان مثال، اگر متوجه شدید که یکی از تبلیغات فیس بوک شما بسیار مورد توجه قرار گرفته است، می توانید با اضافه کردن پول بیشتر به بودجه بازاریابی، حجم مخاطبان خود را یک شبه افزایش دهید. تلاش های بازاریابی آنلاین خود را با اثربخشی هر کمپین به حداکثر برسانید.

کسب و کار شما آنلاین

امروزه افراد بیشتری نسبت به گذشته از اینترنت استفاده می کنند. حضور آنلاین شما معادل ویترین فروشگاه فیزیکی شماست. با تلاش جدی آنلاین، دید کسب و کار خود را بهبود بخشید و شاهد رشد کسب و کار خود به ارتفاعات جدید باشید. در اینجا در InMotion Hosting، هدف ما این است که شما را به بهترین شکل آنلاین نشان دهیم. برای هر گونه سوالی که ممکن است داشته باشید، می توانید با پشتیبانی از طریق تلفن، چت یا ایمیل 24/7 تماس بگیرید.