منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • دلایل اصلی برای انتخاب میزبانی وب VPS – وبلاگ VPSCheap.NET

دلایل اصلی برای انتخاب میزبانی وب VPS – وبلاگ VPSCheap.NET

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دلایل اصلی برای انتخاب میزبانی وب VPS - وبلاگ VPSCheap.NET

از نام می توان فهمید که مجازی سازی اساس میزبانی VPS است که به معنای “سرور خصوصی مجازی” است. از روی نام می توانید حدس بزنید که به معنای خصوصی و امن بودن آن است. این سیستم اجازه می دهد تا کل سرورها “شکسته” شوند و به چندین کاربر اختصاص داده شوند. سرور خصوصی مجازی (VPS) یک ناحیه پارتیشن بندی شده از یک سرور است که تمام ویژگی های یک سرور کامل را حفظ می کند. سیستم عامل (نرم افزار عامل)، برنامه ها، امکانات و تنظیمات منحصر به فرد یک محیط میزبانی سرور مجازی است. یک سرور سالم شامل همه چیزهایی است که در بالا ذکر شد. می تواند چندین حساب VPS در هر سرور وجود داشته باشد.

همیشه باید میزبانی وب VPS را برای تجارت خود یا به طور کلی ترجیح دهد زیرا ترکیبی از نقطه میانی میزبانی اشتراکی و میزبانی اختصاصی است. هر سرور مجازی از توانایی راه‌اندازی و پیکربندی دامنه خود به گونه‌ای که گویی کاملاً متعلق به خودش است، بهره می‌برد، حتی اگر از سخت‌افزار برای یک پایگاه داده استفاده می‌کند. آنها آزادی زیادی از این کار و یک لایه ناشناس اضافی با پول بسیار کمتری نسبت به هزینه سرور اختصاصی دریافت می کنند. شما می‌توانید دارایی‌های سایت خود را در یک مرکز تنظیم شده ذخیره کنید تا مانند یک سرور اختصاصی مستقل با استفاده از میزبانی VPS به نظر برسد و رفتار کند. شما می توانید قابلیت های وب سایت خود را با میزبانی VPS افزایش دهید زیرا زیرساخت بهتر و منابع بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

اجرای یک وب سایت در میزبان VPS از دیدگاه کاربر به این معنی است:

 • درجه بالایی از انعطاف پذیری – به شما امتیازات مدیریتی در سطح سرور، از جمله امتیازات ریشه، انتخاب سیستم عامل و در نتیجه موارد دیگر داده می شود.
 • امنیت سایت بهبود یافته – این باعث می شود که وب سایت شما در یک محیط امن نگه داشته شود. اگر حساب همسایه سرور شما دچار حوادث ناگوار شود، تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.
 • منابع موعود – تضمین شده که هرگز منابع را در حافظه، زمان پردازش، فضا و غیره به اشتراک نمی‌گذارد.

میزبانی وب ارزان VPS

یکی از شگفت انگیزترین مزایای استفاده از میزبانی سرور VPS، توانایی تجربه مزایای سرور اختصاصی بدون نیاز به ضربه زدن به حساب بانکی شما است. می توانید هاست مورد نظر را با a انتخاب کنید میزبانی وب ارزان VPS; به این ترتیب می توانید تصمیم بگیرید که آیا یک سرور مدیریت نشده یا مدیریت نشده می خواهید. در زیر برخی از مزایای خرید هاست VPS ارزان وجود دارد:

 • این یک مرکز داده قابل اعتماد است که به طور منظم از فایل های خود نسخه پشتیبان تهیه می کند و از از دست رفتن داده ها محافظت می کند.
 • دارای یک سرویس عیب یابی فوری است که فورا خطرات و بدافزارها را شناسایی کرده و بلافاصله آنها را حذف می کند.
 • سخت افزار با کارایی بالا این سرور به سرعت بارگذاری بالا، شبکه ایمن و مدت زمان اتصال بالا دست می یابد.
 • علاوه بر این، او دارای اختیارات اداری کامل بر منابع سرور است و به او اجازه می دهد تا فعالیت ها و عملیات های مختلف را به طور همزمان انجام دهد.
 • این به کاربران این امکان را می دهد که هر نرم افزاری را که برای نیازهای حرفه ای خود می خواهند به دست آورند و توانایی ارتقا یا کاهش هر منبعی را دارند.

فرض کنید صاحب یک صفحه وب تجارت الکترونیک، یک سایت مرتبط با خدمات، یا یک وبلاگ، اخبار یا نوع دیگری از وب سایت های تجاری هستید. در چنین شرایطی، سرور مجازی خصوصی مناسب ترین و ارزان ترین پاسخ است.

دلایل انتخاب VPS

حتی اگر کسب و کار شما در مقیاس کوچک است، باید VPS را انتخاب کنید زیرا می خواهید رشد کند. در چنین مواقعی داشتن هاست اشتراکی در درازمدت مفید نیست و استفاده از سرورهای اختصاصی بر بودجه شما بسیار سنگین خواهد بود. این شامل VPS نمی شود. همانطور که در بالا دیدیم، VPS ترکیبی از انواع دیگر میزبانی است.

 1. محیط امن: عملکرد وب سایت شما بر خلاف راه اندازی مشترک تحت تأثیر عملکرد سایر وب سایت ها در یک راه اندازی VPS قرار نمی گیرد. شما نیازی به نگرانی در مورد خطرات امنیتی نخواهید داشت زیرا وب سایت شما سرور مخصوص به خود را خواهد داشت. این عنصر تاثیر بسزایی در عملکرد وب سایت شما دارد.
 2. کنترل بهتر: شما منابع اختصاصی VPS را در دسترس دارید که می توانید به دلخواه از آنها استفاده کنید. به لطف این، شما می توانید نفوذ بیشتری در وب سایت خود داشته باشید. کاربران VPS باید از منابعی که در اختیار دارند آگاهی کامل داشته باشند و بتوانند با توجه به نیاز خود از آنها به بهترین نحو استفاده کنند. در صورت نیاز می توانید فضای فیزیکی خود را نیز افزایش دهید. با هاست اختصاصی، این مورد بسیار گران می شود.
 3. سیستم عامل و برنامه های مورد نیاز خود را انتخاب کنید: کاربران می توانند نرم افزار عامل خود را در سرور VPS بر اساس نیاز خود انتخاب کنند. شما طیف گسترده ای از گزینه های سیستم عامل را در اختیار دارید و در برخی موارد کنترل کاملی بر مدیریت و راه اندازی دارید. در نتیجه، VPS درجه بالایی از استقلال را ارائه می دهد.

این عوامل باعث می شود VPS بهترین گزینه برای تجارت، وبلاگ نویسی یا وب سایت سرگرمی شما باشد. اگر انتخاب کنی بهترین هاست سرور VPSمی توانید از مزایای قیمت گذاری، داده و سرعت بیشتری برخوردار شوید.

بنابراین این بار به سراغ VPS بروید تا حس یک سرور اختصاصی را در محدوده ای مقرون به صرفه به دست آورید.

فیس بوکتوییترredditpinterestلینکدینپست الکترونیکی