منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیش از 100 ابزار بسیار مؤثر برای کمک به مدیریت کسب و کار خود –

بیش از 100 ابزار بسیار مؤثر برای کمک به مدیریت کسب و کار خود –

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بیش از 100 ابزار بسیار مؤثر برای کمک به مدیریت کسب و کار خود -

عنوان 100 به علاوه ابزارهایی با کارایی بالا که به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را اداره کنید

آیا شما مشکل دارید؟ آیا هر روز 8 تا 5 کار خود را انجام می دهید و آیا تا به حال به نقطه ای می رسید که می گویید: “کاش راه ساده تری برای انجام این کار وجود داشت!” شاید در حال انجام پروژه ای هستید که آسان بود، اما با هر هفته. پروژه با اعضای تیم بیشتر و کار اضافه پیچیده تر می شود. آن وقت متوجه می شوید که آنقدر کار می کنید که نمی توانید «هوشمندانه» کار کنید. کارایی خود را از دست می دهید و فکر می کنید ساعت های طولانی و از دست دادن زمان ناهار نشانه های موفقیت است. شاید هم هستند. اما در حال حاضر – آنها به این معنی هستند که شما به سختی به ضرب الاجل رسیده اید و عقل خود را از دست می دهید.

یک وب سایت تحقق ایده شماست. ما در عصری زندگی نمی‌کنیم که قبل از شروع سفر برای تحقق یک ایده، مجبور به درخواست مجوز، درخواست مجوز، یافتن سرمایه‌های مخاطره‌آمیز یا جستجوی هیئت سرمایه‌گذاران برای ایده خود باشید.

میزبانی InMotion درک می کند که هر کسب و کاری هنگام راه اندازی به دنبال کارایی است. اکثر آنها آنقدر مشغول انجام هر کاری برای ارتقای خود و سرپا ماندن هستند که سازماندهی یا کارآمدتر کردن یک فرآیند در حال حاضر امکان پذیر نیست. ما درک می کنیم زیرا ما برترین خدمات میزبانی وب کسب و کار در وب هستیم و کسب و کار را می شناسیم!

InMotion Hosting فهرستی از منابع و ابزارها را برای مشاغل کوچک، کارآفرینان، استارت آپ ها و فریلنسرها گردآوری کرده است. حتی اگر شما هیچ یک از آن چیزها نیستید، می دانیم که از این ابزارها قدردانی خواهید کرد، که شامل علم داده برای تجارت، ابزارهای بازاریابی ایمیلی، دوره های کسب و کار آنلاین، ابزارهای مدیریت پروژه، عکاسی رایگان و غیره است! دسترسی به این ابزارها به چیزی جز کلیک کردن روی دکمه زیر نیاز ندارد. ما از شما چیزی نخواهیم جز اینکه در تلاش خود موفق شوید! موفق باشید!

بسته ها-اتوبوس کوچک-مینیاتوری