منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • استفاده از هاست Reseller White Label برای مشاغل کوچک

استفاده از هاست Reseller White Label برای مشاغل کوچک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استفاده از هاست Reseller White Label برای مشاغل کوچک

با استفاده از میزبانی فروشنده برچسب سفید برای تصویر قهرمان مشاغل کوچک

اگر بدانید در یک برنامه فروش خوب به دنبال چه چیزی باشید، میزبانی نمایندگی فروش برچسب سفید می تواند برای صاحبان مشاغل کوچک سودآور باشد. طرح هاست، ارائه دهنده و ویژگی های مناسب نمایندگی فروش می تواند راه اندازی یک تجارت فروشنده با نام تجاری خود را برای صاحبان مشاغل کوچک آسان کند.

موضوعات شامل

برنامه هاست ریسلر چیست؟

میزبانی Reseller به شما این امکان را می دهد که سرورها، پهنای باند و خدمات InMotion Hosting را با نام تجاری خود به هر قیمتی که می خواهید بفروشید.

ردیف پایین؟

فروشندگان برچسب سفید می توانند کسب و کار میزبانی وب خود را بدون نیاز به مدیریت سرورها، ارتقاء سخت افزار و نرم افزار راه اندازی کنند. برنامه نمایندگی فروش InMotion Hosting ابزارهایی را ارائه می دهد که تمرکز بر ایجاد کسب و کار و رشد نام تجاری خود را آسان می کند.

استفاده از هاست Reseller

برای سودآوری میزبانی نمایندگی فروش، بسیار مهم است که ابزارها و ویژگی های موجود در برنامه میزبانی خود را درک کنید. در اینجا نحوه انجام طرح های میزبانی نمایندگی فروش میزبانی InMotion برای شما و کسب و کارتان آمده است.

 1. میزبانی برچسب سفید یکی از ویژگی های کلیدی هاست نمایندگی فروش است که به شما امکان می دهد خدمات میزبانی InMotion را با نام تجاری خود دوباره بفروشید. به عبارت دیگر، ما مدیریت سرورهای شما را بر عهده داریم تا بتوانید بر فروش و بازاریابی تمرکز کنید. با بررسی مقاله ما می توانید در مورد نحوه عملکرد برچسب سفید اطلاعات بیشتری کسب کنید.
 2. 24/7 پشتیبانی فنی. طبق نظرسنجی اخیر مشتریان InMotion Hosting، 82٪ از صاحبان مشاغل کوچک، پشتیبانی فنی 24/7 را به عنوان یکی از با ارزش ترین ویژگی ها در طرح میزبانی فروش خود رتبه بندی می کنند. در حالی که ما پشتیبانی 24/7/365 مستقر در ایالات متحده را برای فروشندگان میزبان خود ارائه می دهیم، همچنین کتابخانه ای از مقالات و آموزش های مفید را در مرکز پشتیبانی خود نگهداری می کنیم.
استفاده از هاست Reseller White Label برای مشاغل کوچک
 1. سی پنل و WHM به صاحبان مشاغل کوچک راه آسانی برای مدیریت پایگاه داده ها، زیر دامنه ها و کاربران خود ارائه می دهد.
 2. سرورهای SSD برنامه های میزبانی Reseller InMotion Hosting از درایوهای SSD برای بهینه سازی سرعت و عملکرد برای مشتریان میزبانی وب شما استفاده می کند.
 3. نصب کننده خودکار Softaculous یک نصب کننده برنامه با یک کلیک است که به صورت رایگان همراه با برنامه های میزبانی نمایندگی فروش InMotion Hosting است. این ویژگی دسترسی به برنامه های کاربردی وب محبوب مانند WordPress، Drupal، PrestaShop و بیش از 400 برنامه دیگر را آسان می کند.

تبدیل شدن به یک فروشنده میزبانی وب با برچسب سفید نباید مانند صعود به قله اورست باشد. از آگوست 2022، میزبانی InMotion ویژگی های دیگری را ارائه می دهد که آن را یکنواخت می کند آسان تر برای شروع کسب درآمد از میزبانی نمایندگی فروش.

ویژگی های جدید برای میزبانی نمایندگی فروش White Label

فروشندگان برچسب سفید می توانند انتظار داشته باشند که اکنون برنامه های فروشنده InMotion Hosting شامل موارد زیر باشد.

 • افزایش حافظه SSD InMotion Hosting محدودیت های ذخیره سازی SSD را در برنامه های میزبانی Reseller خود افزایش می دهد. فضای ذخیره سازی بیشتر SSD همچنین عملکرد و سرعت وب سایت مشتریان میزبانی وب شما را بهبود می بخشد.
 • کمک به شروع. این R-3000s Reseller Plan و برنامه های میزبانی VPS Reseller Reseller شامل Launch Assist است. توزیع کنندگان می توانند از این برای رفع نیازهای فنی خود در طول 30 روز اول، از جمله پشتیبانی مهاجرت استفاده کنند.
 • بسته امنیتی علاوه بر محافظت رایگان SSL و بدافزار، مجموعه امنیتی InMotion Hosting گزینه‌های مدیریت پشتیبان خود را با استفاده از پشتیبان‌گیری خودکار گسترش می‌دهد.
 • ابزار بازاریابی. ترکیب ابزارهای بازاریابی می تواند به شما کمک کند تا از میزبانی نمایندگی فروش بیشتر بهره ببرید. به عنوان مثال، یک سازنده وب سایت ساخت و نگهداری سایت های وردپرس را برای مشتریان شما آسان می کند.

اگر آماده شروع به بررسی چشم انداز تبدیل شدن به یک فروشنده برچسب سفید هستید، برنامه های میزبانی Reseller را برای طیف کاملی از ویژگی هایی که InMotion Hosting ارائه می دهد بررسی کنید.

در نهایت، من به شدت راهنمای محصول میزبانی Reseller را توصیه می کنم تا به شما در شروع سفر میزبانی نمایندگی فروش خود کمک کند.

با تبدیل شدن به یک فروشنده، به کسب و کار طراحی وب خود ارزش بیافزایید. میزبانی وب، ایمیل و ثبت دامنه را برای خدمات خود با ما ارائه دهید طرح های میزبانی نمایندگی فروش!