منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • آیا هاست ریسلر برای فریلنسرها سودآور است؟

آیا هاست ریسلر برای فریلنسرها سودآور است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا هاست ریسلر برای فریلنسرها سودآور است؟

میزبانی نمایندگی فروش برای فریلنسرها تصویر قهرمان

هاست Reseller می تواند فرصتی سودآور برای فریلنسرها باشد تا به راحتی خدمات وب را بسته بندی و بدون دردسر یا دانش فنی نگهداری از سرورهای میزبانی وب بفروشند. با این حال، یافتن برنامه میزبانی مناسب با ویژگی های مناسب برای موفقیت شما بسیار مهم است.

در این وبلاگ، به بررسی برخی از ویژگی‌ها و ابزارهای کلیدی می‌پردازیم که باید در طرح میزبانی نمایندگی شما جستجو کنید.

موضوعات شامل

هاست ریسلر چیست؟

Reseller Hosting به شما این امکان را می دهد که شرکت میزبانی وب خود را راه اندازی کنید یا خدمات توسعه یا طراحی وب خود را با نام تجاری خود تکمیل کنید. به عبارت دیگر، یک ارائه دهنده میزبانی وب مانند InMotion Hosting خدمات میزبانی وب شما را ارائه و نگهداری می کند. در این بین می توانید بر بازاریابی و فروش تحت برند خود تمرکز کنید.

چه در زمینه طراحی وب، توسعه وب یا مشاوره کسب و کار آزاد باشید، میزبانی نمایندگی فروش راه بسیار خوبی برای رشد تجارت آزاد شما است. InMotion Hosting طرح‌های میزبانی نمایندگی فروش را با ابزارهایی ارائه می‌دهد که میزبانی وب‌سایت‌های چند مشتری را در عین حال جریان‌های درآمدی جدید را آسان می‌کند.

میزبانی توزیع کننده برای فریلنسرها

شناسایی ویژگی هایی که مستقیماً با اهداف تجاری شما مرتبط هستند برای سود بردن از میزبانی نمایندگی فروش بسیار مهم است. در این بخش بعدی به پنج ویژگی کلیدی که باید در طرح میزبانی نمایندگی فروش خود بگردید، پرداخته می شود.

 1. فروش مجدد دامنه علاوه بر خدمات فریلنسری شما منبع درآمد جدیدی را ارائه می دهد. به عنوان مثال، InMotion Hosting با eNom همکاری کرده است تا به فریلنسرها امکان فروش مجدد دامنه های سطح بالا (TLD) و گواهینامه های SSL را بدهد.
 2. سی پنل و WHM برای کمک به مدیریت پایگاه‌های داده، زیر دامنه‌ها و کاربران به شما کمک می‌کنند. cPanel استاندارد صنعتی است، به همین دلیل است که InMotion Hosting آن را در هر برنامه میزبانی، از جمله میزبانی نمایندگی فروش، گنجانده است.
آیا هاست ریسلر برای فریلنسرها سودآور است؟
 1. پشتیبانی فنی 24/7/365. یک تیم پشتیبانی فنی که می توانید به آن اعتماد کنید، چشم شما را بر روی جایزه نگه می دارد: رشد کسب و کار.

پشتیبانی فنی در InMotion Hosting بیش از 280 ساعت آموزش را پشت سر می گذارد تا بهترین پشتیبانی ممکن را ارائه دهد. علاوه بر این، تیم پشتیبانی InMotion Hosting در ایالات متحده مستقر است و 24/7/365 در دسترس است.

 1. سرورهای SSD. درایوهای حالت جامد (SSD)، مانند آن‌هایی که در زیرساخت میزبانی InMotion نصب شده‌اند، می‌توانند به طور تصاعدی سرعت و قابلیت اطمینان وب‌سایت را برای مشتریان شما افزایش دهند. به مشتریان خود سرعت سایت مورد انتظار خود را بدهید و به HDD بسنده نکنید.
 2. نصب با یک کلیک ابزار ارزشمندی است که می تواند به شما کمک کند تا با یک کلیک سریع تمام برنامه های مورد نیاز برای اجرای کسب و کار خود را نصب کنید. برنامه فروش InMotion Hosting شامل یک نصب کننده خودکار Softaculous است. Softaculous یک نصب کننده خودکار رایگان با بیش از 400 برنامه در دسترس است.

در حالی که میزبانی InMotion نیازهای اساسی فریلنسرهایی را که به دنبال ایجاد و توسعه تجارت خود هستند برآورده می کند، ما دائماً به دنبال راه هایی برای بهبود هستیم.

از آگوست 2022، میزبانی InMotion ابزارهای اضافی را برای یکنواخت کردن آن ارائه می دهد آسان تر برای شروع کسب درآمد از میزبانی نمایندگی فروش.

چه خبر برای فریلنسرها

 • بهبود عملکرد سرور. میزبانی InMotion فضای ذخیره سازی SSD خود را در تمام برنامه های میزبانی نمایندگی افزایش می دهد. با فضای ذخیره سازی اضافی، فریلنسرها می توانند انتظار سرعت وب سایت و عملکرد بالاتری را برای مشتریان خود داشته باشند.
 • بسته امنیتی. بسته امنیتی InMotion Hosting شامل محافظت رایگان SSL و بدافزار است و گزینه پشتیبان گیری خودکار را ارائه می دهد.
 • کمک به شروع. هر دو برنامه میزبانی R-3000s و VPS Reseller اکنون شامل کمک برای شروع هستند. Launch Assist یک سرویس اضافی است که در آن کارشناسان میزبانی InMotion به راه‌اندازی برنامه فروشنده شما کمک می‌کنند.
 • ابزار بازاریابی. ابزارهای بازاریابی InMotion Hosting ابزارهای مدیریت مشتری را ارائه می دهند تا به شما کمک کنند مشتریان خود را به راحتی مدیریت کنید. مجموعه ابزار شامل اعتبار آگهی رایگان، سازنده وب سایت و ایمیل در هر دستگاهی است.

اگر شما یک فریلنسر جدی در مورد ایجاد برند خود و ایجاد جریان های درآمد جدید هستید، طرح های میزبانی نمایندگی فروش را با InMotion Hosting بررسی کنید و از این وبلاگ برای کمک به شما در شناسایی بهترین طرح برای کسب و کار خود استفاده کنید.
در نهایت، راهنمای میزبانی Reseller را نشانه گذاری کنید تا به شما کمک کند از برنامه میزبانی نمایندگی فروش خود بیشترین بهره را ببرید.

با تبدیل شدن به یک فروشنده، به کسب و کار طراحی وب خود ارزش بیافزایید. میزبانی وب، ایمیل و ثبت دامنه را برای خدمات خود با ما ارائه دهید طرح های میزبانی نمایندگی فروش!